Poniedziałek 17 stycznia 2022r. 
REKLAMA

Siatkówka. Gwiazdy dla Hospicjum [GALERIA]

Data publikacji: 2019-05-25 21:12
Ostatnia aktualizacja: 2019-05-25 21:17
Siatkówka. Gwiazdy dla Hospicjum
 

Po raz dziesiąty w historii w Szczecinie odbył się charytatywny siatkarski Mecz Gwiazd, z którego dochód przekazany zostanie Zachodniopomorskiemu Hospicjum dla Dzieci i Dorosłych. Po raz pierwszy miał on formułę nie tylko siatkarską, ale także piłkarską.

Choć w wydarzeniu nie wystąpiły awizowane wcześniej Anna Werblińska i Dorota Świeniewicz, to i tak na parkiecie nie zabrakło gwiazd parkietów i boisk. W Netto Arenie zaprezentowała się m.in. rekordzistka w ilości występów w reprezentacji kobiet Magdalena Śliwa i była siatkarka Chemika Katarzyna Gajgał-Anioł.

Pod siatka wystąpili też wicemistrz świata Wojciech Grzyb i siatkarze znani z parkietów Plus Ligi Michał Masny i Piotr Hain oraz byli zawodnicy Espadonu Maciej Wołosz i Janusz Gałązka.

Siatkarskie ekipy wzmocnili trzej byli piłkarze Pogoni Olgierd Moskalewicz, Bartosz Ława i Maciej Stolarczyk. Ten ostatni, który aktualnie jest trenerem Wisły  przywiózł z Krakowa koszulkę z autografem Jakuba Błaszczykowskiego, która będzie można wylicytować na charytatywnej aukcji internetowej.

Po rozegraniu dwóch siatkarskich setów Netto Arena zmieniła się w boisko futsalu, na którym mecz rozegrali uczestnicy charytatywnego wydarzenia. Poza byłymi piłkarzami Pogoni, siatkarkami i siatkarzami w meczu wystąpili także synowie Bartosza Ławy i Olgierda Moskalewicza, a nad prawidłowym przebiegiem rywalizacji czuwał nasz redakcyjny kolega Jarosław Maliszewski, któremu powierzono rolę sędziego. 

Ozdobą dziesiątego Meczu Gwiazd był pokaz laureatów telewizyjnego programu "Mam Talent" grupy Acroart. Małżeństwo z Zielonej Góry zaprezentowało zapierający dech w piersiach występ, który publiczność i uczestnicy meczu nagrodzili owacją na stojąco.

(woj)

Fot. R. Pakieser
REKLAMA
REKLAMA

Dodaj komentarz

HEJT STOP
0 / 500


REKLAMA