sobota, 18 stycznia 2020.
Strona główna > Sport > Siatkówka. Gwiazdy dla Hospicjum

Siatkówka. Gwiazdy dla Hospicjum [GALERIA]

Siatkówka. Gwiazdy dla Hospicjum
Data publikacji: 2019-05-25 21:12
Ostatnia aktualizacja: 2019-05-25 21:17
Wywietleń: 1122 393401

Po raz dziesiąty w historii w Szczecinie odbył się charytatywny siatkarski Mecz Gwiazd, z którego dochód przekazany zostanie Zachodniopomorskiemu Hospicjum dla Dzieci i Dorosłych. Po raz pierwszy miał on formułę nie tylko siatkarską, ale także piłkarską.

Choć w wydarzeniu nie wystąpiły awizowane wcześniej Anna Werblińska i Dorota Świeniewicz, to i tak na parkiecie nie zabrakło gwiazd parkietów i boisk. W Netto Arenie zaprezentowała się m.in. rekordzistka w ilości występów w reprezentacji kobiet Magdalena Śliwa i była siatkarka Chemika Katarzyna Gajgał-Anioł.

Pod siatka wystąpili też wicemistrz świata Wojciech Grzyb i siatkarze znani z parkietów Plus Ligi Michał Masny i Piotr Hain oraz byli zawodnicy Espadonu Maciej Wołosz i Janusz Gałązka.

Siatkarskie ekipy wzmocnili trzej byli piłkarze Pogoni Olgierd Moskalewicz, Bartosz Ława i Maciej Stolarczyk. Ten ostatni, który aktualnie jest trenerem Wisły  przywiózł z Krakowa koszulkę z autografem Jakuba Błaszczykowskiego, która będzie można wylicytować na charytatywnej aukcji internetowej.

Po rozegraniu dwóch siatkarskich setów Netto Arena zmieniła się w boisko futsalu, na którym mecz rozegrali uczestnicy charytatywnego wydarzenia. Poza byłymi piłkarzami Pogoni, siatkarkami i siatkarzami w meczu wystąpili także synowie Bartosza Ławy i Olgierda Moskalewicza, a nad prawidłowym przebiegiem rywalizacji czuwał nasz redakcyjny kolega Jarosław Maliszewski, któremu powierzono rolę sędziego. 

Ozdobą dziesiątego Meczu Gwiazd był pokaz laureatów telewizyjnego programu "Mam Talent" grupy Acroart. Małżeństwo z Zielonej Góry zaprezentowało zapierający dech w piersiach występ, który publiczność i uczestnicy meczu nagrodzili owacją na stojąco.

(woj)

Fot. R. Pakieser

Komentarze

Dodaj komentarz

Akceptuję regulamin. Link do regulaminu
Pogoda
5
na godz. 18:00
Zobacz prognozę na trzy dni

Przez granice

Dodatek specjalny do „Kuriera Szczecińskiego”
wienbe logo Oderpartnerschaft logo
CZYTAJ WIĘCEJ

Über die Grenzen

Sonderbeilage der Zeitung „Kurier Szczeciński”
wienbe logo Oderpartnerschaft logo
LESEN SIE MEHR

Filmy

Hardcorowe Serce II

Sonda

Czy cieszą Cię wiosenne temperatury w styczniu?

 

W Kurierze Szczecińskim
Pierwsza strona
Kup najnowsze lub archiwalne wydanie Kuriera Szczecińskiego w wersji elektronicznej.
Przejdź do eKuriera
Zamieść ogłoszenie w Kurierze Szczecińskim oraz w wersji elektronicznej.
Daj Ogłoszenie