wtorek, 22 maja 2018.
Strona główna > Sport > Siatkówka. Espadon znów przegrywa

Siatkówka. Espadon znów przegrywa

Siatkówka. Espadon znów przegrywa
Data publikacji: 2018-03-11 20:03
Ostatnia aktualizacja: 2018-03-11 22:07
Wywietleń: 981 317834

Espadon Szczecin - BBTS Bielsko 2:3 (22:25, 25:20, 19:25, 25:20, 13:15)

Espadon: Kluth, Terveportti, Ruciak, Wika, Gałązka, Gawryszewski, Mihułka (libero) oraz Murek (libero), Malinowski, Duff, Kowalski.

Niespełna cztery dni cieszyli się siatkarze Espadonu z przełamania złej passy. Po wygranej w środę w Kielcach z outsiderem Dafi 3:0, w niedzielę podopieczni trenera Gogola przegrali dziesiąty mecz w ostatnich dziesięciu tygodniach. Dla BBBT była to piąta wygrana w sezonie i druga z Espadonem.

Goście końcowy sukces zawdzięczają lepszej grze blokiem i doskonałej dyspozycji atakującego Krikuna, który zdobył dla swojej drużyny 21 punktów, z czego pięć w decydującym tie-breaku. Z dobrej strony pokazał się też były środkowy Espadonu, który skończył dziesięć ataków i zatrzymał blokiem trzy akcje szczecinian.

W Espadonie wyróżniającą się postacią był Malinowski. Choć na dobre pojawił się a parkiecie dopiero w II secie zdołał skutecznie zaatakować 19 razy i dorzucić cztery punkty blokiem. Dobrze w meczu prezentowali się też obaj środkowi. - Gałązka i Gawryszewski.

Niestety nie uchronili oni Espadonu od porażki, nie pomogło też 12 asów. Kluczem do sukcesu BBTS okazało się 14 punktowych bloków i lepsza skuteczność na siatce. ©℗(woj)

Fot. R. Pakieser

Komentarze

Tylko Pogoń
Powinno być Pogoń a nie jakiś Espadon!
2018-03-11 22:03:29

Dodaj komentarz

Akceptuję regulamin. Link do regulaminu
Pogoda
12
na godz. 00:00
Zobacz prognozę na trzy dni

Przez granice

Dodatek specjalny do „Kuriera Szczecińskiego”
Przez granice
CZYTAJ WIĘCEJ

Über die Grenzen

Sonderbeilage der Zeitung „Kurier Szczeciński”
Uber die grenzen
LESEN SIE MEHR

Filmy

Zwiedzanie z prezydentem
Opóźnienia na szczecińskim dworcu
Otwarcie groty
Poprzedni Następny

Nekrologi

kondolencje

Joannie Walczak
W Kurierze Szczecińskim
Kup najnowsze lub archiwalne wydanie Kuriera Szczecińskiego w wersji elektronicznej.
Przejdź do sklepu
Zamieść ogłoszenie w Kurierze Szczecińskim oraz w wersji elektronicznej.
Daj Ogłoszenie
Cyfrowy
„Mirosław Kwiatkowski niniejszym przeprasza za bezprawne naruszenie dóbr osobistych Pana Przemysława Rafała Chmury, których to naruszeń dopuścił się w treści sporządzonych przez siebie artykułów pod tytułem: – „Biuro nieruchomości w przepompowni”, „Pośredników ci u nas dostatek”, „Wypaczone notarialne umowy”, „Notariusze naginali przepisy”, „Czarna dziesiątka mijającego roku”, „Chwasty tygodnia”, „Pośrednicy drwią z Temidy” oraz „Wyrok na notariusza” opublikowanych w Kurierze Szczecińskim odpowiednio w dniach 23 stycznia 2015 r., 13 lutego 2015 r., 27 listopada 2015 r., 28 grudnia 2015 r., 31 grudnia 2015 r., 9 września 2016 r. oraz 11 października 2016 r., a także stronie internetowej gazety, w których to artykułach zawarto nieprawdziwe i niesprawdzone informacje na temat sposobu świadczenia usług przez Pana Przemysława Rafała Chmurę, w czasie gdy wykonywał on zawód notariusza, oraz o rzekomych nieprawidłowościach, których miał się dopuścić przy świadczeniu tych usług. Mirosław Kwiatkowski zobowiązuje się również do poszanowania dóbr osobistych Pana Przemysława Rafała Chmury.”