Poniedziałek, 15 lipca 2024 r. 
REKLAMA

Siatkówka. Drugi mecz w Lidze Mistrzyń

Data publikacji: 09 listopada 2015 r. 13:08
Ostatnia aktualizacja: 09 listopada 2015 r. 13:08
Siatkówka. Drugi mecz w Lidze Mistrzyń
 

Rozmowa z trenerem Chemika Police Giuseppe Cuccarinim

DRUGA kolejka spotkań siatkarskiej Ligi Mistrzyń rozegrana zostanie w tym tygodniu. Chemik Police, który na inaugurację tych rozgrywek pokonał w Azoty Arenie czeski Agel Prostejov 3:0, w środę wieczorem (godz.20.30 relacja Polsat Sport) zmierzy się z na wyjeździe mistrzyniami Włoch Pomi Casalmaggiore. W niedzielnym ligowym meczu z Legionovią szkoleniowiec Chemika wystawił w składzie tylko dwie podstawowe zawodniczki - rozgrywającą Joannę Wołosz i libero Mariolę Zenik.

- Jak pan ocenia występ swojej drużyny w ostatnim sprawdzianie przed meczem z mistrzyniami Włoch?

- Wiem, że dla zawodniczek, która w tym sezonie grały mniej trudno jest wejść na parkiet i od razu zagrać na wysokim poziomie. Największe problemy, zwłaszcza w I secie mieliśmy z przyjęciem zagrywki, ale głównie dlatego, że Legionovia zagrywała bardzo dobrze. Potrafiliśmy jednak dostosować się do tego serwisu i w kolejnych setach było już zdecydowanie lepiej. Teraz skupiamy się już na tym co czeka nas w tym tygodniu, czyli na meczu Ligi Mistrzyń.

- Co może pan powiedzieć o najbliższym rywala w Lidze Mistrzyń?

- Casalmaggiore dobrze rozpoczęło sezon. Wygrało superpuchar i jest wiceliderem tabeli. Na pewno jest to klasowy zespół, ale nie boję się potyczki Casalmaggiore, bo jestem przekonany, że wartość naszej drużyny jest równie dobra. ©℗ (woj)

Cały wywiad czytaj we wtorkowym wydaniu Kuriera Szczecińskiego, lub w e - wydaniu.

REKLAMA
REKLAMA

Dodaj komentarz

HEJT STOP
0 / 500


REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA