poniedziałek, 25 marca 2019.
Strona główna > Sport > Siatkówka. Bilety na mecz Polska - Belgia już w sprzedaży

Siatkówka. Bilety na mecz Polska - Belgia już w sprzedaży

Siatkówka. Bilety na mecz Polska - Belgia już w sprzedaży
Data publikacji: 2018-06-18 12:14
Ostatnia aktualizacja: 2018-06-18 12:14
Wywietleń: 1500 333956

NETTO Arena po raz pierwszy w historii gościć będzie siatkarską reprezentację Polski. 5 września tuż przed wylotem na mistrzostw świata Polska zmierzy się w Szczecinie z Belgią. W poniedziałek rozpoczęła się już sprzedaż biletów na to wydarzenie. Najtańsze wejściówki kosztują 29 złotych, najdroższe 119 zł.

Szczecin był w ubiegłym roku areną mistrzostw Europy. Rozgrywano tu mecze grupowe, ale bez udziału Polaków, którzy rywalizowali w Gdańsku. Zabiegi szczecińskiego środowiska siatkarskiego w PZPS przyniosły efekt. W Netto Arenie Polska rozegra ostatni sparring przed wyjazdem na wrześniowe mistrzostwa świata w Bułgarii i Włoszech.

Polska reprezentacja miała niezwykle udany początek sezonu. W Lidze Narodów wygrała pięć kolejnych spotkań. Dobra została przerwana przez Niemców, a w ostatnim turnieju w USA Polaków dopadł głęboki kryzys. Przegrali wszystkie trzy mecze nie zdobywając w nich nawet seta. Podopieczni Vitala Heynena są jednak wciąż na 5 pozycji w tabeli gwarantującej udział w turnieju finałowym. Polaków czeka jeszcze wyjazd na turniej do Australii i trzy mecze fazy zasadniczej z Argentyną, Brazylią i Australią.

Po zakończeniu Ligi Narodów i przed meczem z Belgią Polskę czeka jeszcze w sierpniu sprawdzian w Ostrowcu Świętokrzyskim z Czechami.

Bilety na mecz z Belgią są od poniedziałku w sprzedaży za pośrednictwem portalu eBilet.pl. Kategoria VIP gwarantująca najlepsze miejsca na trybunach wraz z zestawem kibica kosztuje 199 złotych, ale już bilet kategorii piątej 29 złotych. Członkowie Klubu Kibica otrzymują 15% rabat. Bilety dla osób niepełnosprawnych poruszających się na wózkach są bezpłatne po wcześniejszym wysłaniu zgłoszenia na adres niepelnosprawni@ebilet.pl. Cena biletu dla opiekuna osoby niepełnosprawnej wynosi 15 zł. Wstęp dla dzieci do lat 3 jest bezpłatny. ©℗

(woj) 

Fot. Ryszard PAKIESER

Komentarze

Dodaj komentarz

Akceptuję regulamin. Link do regulaminu
Pogoda
6
na godz. 12:00
Zobacz prognozę na trzy dni

Przez granice

Dodatek specjalny do „Kuriera Szczecińskiego”
wienbe logo Oderpartnerschaft logo
CZYTAJ WIĘCEJ

Über die Grenzen

Sonderbeilage der Zeitung „Kurier Szczeciński”
wienbe logo Oderpartnerschaft logo
LESEN SIE MEHR

Filmy

Marzanna utopiona
Parowozem do Polic
Wystawa Makiet Kolejowych
Poprzedni Następny

Nekrologi

Sonda

Jak często masz problem ze znalezieniem miejsca do parkowania w Szczecinie?

 

W Kurierze Szczecińskim
Kup najnowsze lub archiwalne wydanie Kuriera Szczecińskiego w wersji elektronicznej.
Przejdź do sklepu
Zamieść ogłoszenie w Kurierze Szczecińskim oraz w wersji elektronicznej.
Daj Ogłoszenie
Cyfrowy