sobota, 23 czerwca 2018.
Strona główna > Sport > Siatkówka. Bilety na Euro już w sprzedaży

Siatkówka. Bilety na Euro już w sprzedaży

Siatkówka. Bilety na Euro już w sprzedaży
Data publikacji: 2017-01-23 21:09
Ostatnia aktualizacja: 2017-01-23 21:09
Wywietleń: 1492 205753

W poniedziałek w samo południe ruszyła sprzedaż biletów na spotkania grupowe siatkarskich mistrzostw Europy 2017, które w sierpniu rozegrane zostaną w pięciu polskich miastach.

W szczecińskiej Azoty Arenie swoje spotkania rozgrywać będą zespoły rywalizujące w grupie B, a ceny całodniowych wejściówek zaczynają się od 40 złotych.

Dla kibiców zainteresowanych spotkaniami rozgrywanymi w Szczecinie organizatorzy mistrzostw Europy przygotowali 11 tysięcy wejściówek, czyli niecałe 3700 biletów na każdy dzień.

Polski Związek Piłki Siatkowej już od kilku tygodni prowadzi dystrybucję wejściówek na decydujące fazy mistrzostwa Europy, ale dopiero w tym tygodniu ruszyła sprzedaż biletów na fazę grupową.

Szczecin jest obok Gdańska, Katowic i Krakowa jednym z czterech miast, gdzie toczyć się będzie faza grupowa. W Azoty Arenie zaprezentują się reprezentacje Włoch, Niemiec, Czech i Słowacji.

Szczecińska odsłona mistrzostw Europy potrwa trzy dni (25, 27, 28 sierpnia), a bilety na zaplanowane każdego dnia dwumecze kosztują od 40 do 100 złotych. Co ciekawe ceny te są wyższe niż na mecze grupowe w Katowicach i Krakowie, gdzie dwa mecze można zobaczyć już za 30 złotych.

Reprezentacja Polski nie wystąpi w czasie mistrzostw w Szczecinie. Zmagania rozpocznie meczem otwarcia na Stadionie Narodowym w Warszawie i kolejnymi spotkaniami grupowymi w Gdańsku. W przypadku awansu do play-off i ewentualnych kolejnych etapów Polacy rywalizować będą w Krakowie.

Ceny biletów na mecz otwarcia i finał PZPS ogłosi na początku lutego. Zmagania biało-czerwonych w Gdańsku można będzie śledzić wykupując bilet w cenie 50-170 złotych za jeden mecz.

Ceny biletów na dwa mecze play-off i ćwierćfinałowe skalkulowano na 30-220 złotych. Nieznacznie droższe są wejściówki na półfinały (40-240 zł). Dystrybucja wejściówek na mistrzostwa Europy prowadzone jest przez portal ebilet.pl. ©℗ (woj)

Fot. R. Pakieser

Komentarze

Dodaj komentarz

Akceptuję regulamin. Link do regulaminu
Pogoda
14
na godz. 21:00
Zobacz prognozę na trzy dni

Przez granice

Dodatek specjalny do „Kuriera Szczecińskiego”
Przez granice
CZYTAJ WIĘCEJ

Über die Grenzen

Sonderbeilage der Zeitung „Kurier Szczeciński”
Uber die grenzen
LESEN SIE MEHR

Filmy

Strefa kibicowała naszym
Odsłonięcie pomnika Lecha Kaczyńskiego
Finalistki Gryfii na plenerze cz.2
Poprzedni Następny

Nekrologi

W Kurierze Szczecińskim
Kup najnowsze lub archiwalne wydanie Kuriera Szczecińskiego w wersji elektronicznej.
Przejdź do sklepu
Zamieść ogłoszenie w Kurierze Szczecińskim oraz w wersji elektronicznej.
Daj Ogłoszenie
Cyfrowy