poniedziałek, 18 czerwca 2018.
Strona główna > Sport > Portowcy we Wronkach

Portowcy we Wronkach

Portowcy we Wronkach
Data publikacji: 2017-06-20 17:58
Ostatnia aktualizacja: 2017-06-21 21:58
Wywietleń: 1089 271643

We wtorek (20 czerwca) rano piłkarze grającej w ekstraklasie Pogoni Szczecin wyruszyli w autokarową podróż na obóz do Wronek. Jeszcze tego samego dnia, na obiektach gdzie jeszcze całkiem niedawno grała Amica, odbyli pierwsze zajęcia. Były to inauguracyjne treningi na boisku po letniej przerwie i pierwsze pod wodzą nowego sztabu szkoleniowego pod wodzą Macieja Skorży.

Ze sztabem pierwszej drużyny do Wronek udał się również nasz były świetny pomocnik Edi Andradina, który wiosną występował w V-ligowym Chemiku Police, ale czynił to właściwie symbolicznie...

Do drużyny w środę ma dołączyć Kamil Drygas, który w ostatnich dniach zmieniał stan cywilny. W najbliższych dniach, prawdopodobnie w sobotę treningi z zespołem rozpocznie z kolei Adam Gyurcso. Węgierski pomocnik otrzymał kilka dni wolnego więcej ze względu na ostatnie występy w reprezentacji swojego kraju. Z kolei Spas Delew przejdzie wkrótce zabieg po urazie, którego doznał w czerwcowym meczu kadry Bułgarii i w najbliższych dniach nie będzie trenował z portowcami.

We Wronkach już trenują - bramkarze: Łukasz Załuska, Adrian Henger, Patryk Brzozowski, Bartosz Piotrowski; obrońcy: Jarosław Fojut, Szymon Jopek, Hubert Matynia, David Niepsuj, Ricardo Nunes, Cornel Rapa, Sebastian Rudol, Błażej Chouwer, Marcel Stefaniak; pomocnicy: Rafał Murawski, Tomasz Hołota, Dawid Kort, Sebastian Kowalczyk, Rafał Maćkowski, Mateusz Bochnak, Damian Pawłowski, Jakub Piotrowski, Mate Cincadze oraz napastnicy: Adam Frączczak, Seiya Kitano, Marcin Listkowski i Łukasz Zwoliński.©℗

(mij)

Na zdjęciu: Piłkarze Pogoni we Wronkach na rozruchu przed pierwszym treningiem

Fot. Pogoń Szczecin SA

Portowcy we Wronkach Portowcy we Wronkach

Komentarze

@Gienio
Sorki Genio ale ewidentnie jesteś nie w temacie piłkarskim. Obozy przygotowawcze organizują wszystkie(raczej winne to czynić) drużyny. Nie chodzi aby sobie pokopać w gałę,ale aby ze spokojem poukładać wewnętrzne sprawy drużyny. Dlatego są potrzebne tego typu zgrupowania, z dala od domu i aby w miarę możliwości wszyscy byli "pod ręką".
2017-06-21 21:26:54
Gienio
To w Szczecinie nie ma boiska? Rozumiem treningi wyjazdowe zima w Turcji, bo sa warunki, ale jaki jest sens wyjazdu do Wronek?
2017-06-20 22:52:34
Wojak
Czy Kurier będzie miał swojego wysłannika we Wronkach ? Byłoby ciekawie poczytać na bieżąco o przygotowaniach Pogoni
2017-06-20 20:53:11

Dodaj komentarz

Akceptuję regulamin. Link do regulaminu
Pogoda
19
na godz. 21:00
Zobacz prognozę na trzy dni

Przez granice

Dodatek specjalny do „Kuriera Szczecińskiego”
Przez granice
CZYTAJ WIĘCEJ

Über die Grenzen

Sonderbeilage der Zeitung „Kurier Szczeciński”
Uber die grenzen
LESEN SIE MEHR

Filmy

Finalistki Gryfii na plenerze cz.2
Finalistki Gryfii na plenerze literackim
Plener literacki wystartował
Poprzedni Następny

Nekrologi

W Kurierze Szczecińskim
Kup najnowsze lub archiwalne wydanie Kuriera Szczecińskiego w wersji elektronicznej.
Przejdź do sklepu
Zamieść ogłoszenie w Kurierze Szczecińskim oraz w wersji elektronicznej.
Daj Ogłoszenie
Cyfrowy