Piątek, 19 kwietnia 2024 r.

Policjantka z żelazną kondycją. Brąz w triathlonowych mistrzostwach

Data publikacji: 10 lipca 2018 r. 09:06
Ostatnia aktualizacja: 10 lipca 2018 r. 09:06

St. sierż. Katarzyna Jędruch z Komendy Miejskiej Policji w Świnoujściu zdobyła brązowy medal na II Mistrzostwach Polski Policji w Triathlonie na dystansie 1/4 Ironman. To nie pierwszy sportowy sukces policjantki ze świnoujskiej drogówki.

Mistrzostwa Polski Policji w Triathlonie na dystansie 1/4 Ironman odbyły się w ramach zawodów Triathlon Mietków 2018 – w malowniczej okolicy nad Zalewem Mietkowskim w Borzygniewie niedaleko Wrocławia.

W sportowych zmaganiach na dystansie – 950 m pływania, 45 km jazdy rowerem i 10,5 km biegu udział wzięło 517 zawodników. Po zaciętej rywalizacji, którą ukończyło 509 zawodników, wyłoniono zwycięzców. Zaszczytne III m. w kategorii OPEN kobiet wywalczyła świnoujska policjantka st. sierż. Katarzyna Jędruch. To nie pierwszy jej sportowy sukces. Wcześniej zdobyła III miejsce w kategorii wiekowej K30 w Mrocza Triathlon, III m. w kategorii OPEN kobiet w I Mityng Triathlonowy Nowe Warpno oraz III m. w kategorii kobiet w II Regionalnych Mistrzostwach Służb Mundurowych. Ponadto policjantka zdobyła Koronę Maratonów Polskich, Półmaratonów Polskich oraz Dolnego Śląska w Maratonach.

(reg)

Na zdjęciu: St. sierżant Katarzyna Jędruch z KMP w Świnoujściu prezentuje zdobyte trofeum.