niedziela, 09 sierpnia 2020.
Strona główna > Sport > Pływanie. Otylia Swim Cup

Pływanie. Otylia Swim Cup

Pływanie. Otylia Swim Cup
Data publikacji: 2018-12-09 17:01
Wywietleń: 1097 365959

Ponad 900 młodych pływaków wystartowało w dwudniowych zawodach Otylia Swim Cup rozegranych na szczecińskiej Floating Arenie,a najlepsze wyniki uzyskali Adam Zdybel i Emilia Kot. Gościem imprezy organizowanej przez mistrzynię olimpijską Otylię Jędrzejczak był szczeciński mistrz świata Mateusz Sawrymowicz.

- Otylia Swim Cup Winter Edition to ostatni projekt naszej fundacji w tym roku. Jestem bardzo dumna, ponieważ w Szczecinie startowało ponad 900 zawodników. Padały świetne wyniki .Ten rok dla Fundacji Otylii Jędrzejczak już się zamyka. Teraz przychodzi czas na odpoczynek, na czas z rodziną. To będą pierwsze świadome święta mojej córki, jej pierwsza choinka ze wspólnymi bombkami. Nie mogę się tego doczekać – mówiła mistrzyni olimpijska z Aten.

Jedną z atrakcji dla młodych zawodników, poza oczywiście bogatymi pakietami startowymi przygotowanymi przez sponsorów była wspólna dyskoteka.

– Gdy miałam osiem lat byłam w Niemczech na pierwszych w życiu zawodach zagranicznych. I tam wtedy była zorganizowana dyskoteka dla uczestników, co mi utkwiło w pamięci. To jest piękne, że rywalizacja odchodzi na dalszy plan, a zostaje przyjaźń – mówiła Otylia Jędrzejczak. (woj)

Komentarze

Dodaj komentarz

logo hejt stop
Akceptuję regulamin. Link do regulaminu
Pogoda
31
na godz. 15:00
Zobacz prognozę na trzy dni

Filmy

Rozbiórka Domu Marynarza

Nekrologi

Sonda

Czy szczecińska "Wenecja" doczeka się w końcu renowacji?

 

W Kurierze Szczecińskim
Pierwsza strona
Kup najnowsze lub archiwalne wydanie Kuriera Szczecińskiego w wersji elektronicznej.
Przejdź do eKuriera
Zamieść ogłoszenie w Kurierze Szczecińskim oraz w wersji elektronicznej.
Daj Ogłoszenie