piątek, 15 listopada 2019.
Strona główna > Sport > Pływanie. Otylia Swim Cup

Pływanie. Otylia Swim Cup

Pływanie. Otylia Swim Cup
Data publikacji: 2018-12-09 17:01
Wywietleń: 925 365959

Ponad 900 młodych pływaków wystartowało w dwudniowych zawodach Otylia Swim Cup rozegranych na szczecińskiej Floating Arenie,a najlepsze wyniki uzyskali Adam Zdybel i Emilia Kot. Gościem imprezy organizowanej przez mistrzynię olimpijską Otylię Jędrzejczak był szczeciński mistrz świata Mateusz Sawrymowicz.

- Otylia Swim Cup Winter Edition to ostatni projekt naszej fundacji w tym roku. Jestem bardzo dumna, ponieważ w Szczecinie startowało ponad 900 zawodników. Padały świetne wyniki .Ten rok dla Fundacji Otylii Jędrzejczak już się zamyka. Teraz przychodzi czas na odpoczynek, na czas z rodziną. To będą pierwsze świadome święta mojej córki, jej pierwsza choinka ze wspólnymi bombkami. Nie mogę się tego doczekać – mówiła mistrzyni olimpijska z Aten.

Jedną z atrakcji dla młodych zawodników, poza oczywiście bogatymi pakietami startowymi przygotowanymi przez sponsorów była wspólna dyskoteka.

– Gdy miałam osiem lat byłam w Niemczech na pierwszych w życiu zawodach zagranicznych. I tam wtedy była zorganizowana dyskoteka dla uczestników, co mi utkwiło w pamięci. To jest piękne, że rywalizacja odchodzi na dalszy plan, a zostaje przyjaźń – mówiła Otylia Jędrzejczak. (woj)

Komentarze

Dodaj komentarz

Akceptuję regulamin. Link do regulaminu
Pogoda
9
na godz. 21:00
Zobacz prognozę na trzy dni

Przez granice

Dodatek specjalny do „Kuriera Szczecińskiego”
wienbe logo Oderpartnerschaft logo
CZYTAJ WIĘCEJ

Über die Grenzen

Sonderbeilage der Zeitung „Kurier Szczeciński”
wienbe logo Oderpartnerschaft logo
LESEN SIE MEHR

Filmy

Z wielką flagą przez Szczecin

Sonda

Czy ścieżki wydeptane przez pieszych na trawnikach, poboczach i skwerach powinny być uwzględniane przez projektantów miejskich przestrzeni?

 

W Kurierze Szczecińskim
Pierwsza strona
Kup najnowsze lub archiwalne wydanie Kuriera Szczecińskiego w wersji elektronicznej.
Przejdź do eKuriera
Zamieść ogłoszenie w Kurierze Szczecińskim oraz w wersji elektronicznej.
Daj Ogłoszenie