Niedziela, 28 lipca 2024 r.

Piłka ręczna. Zwycięstwo Sandry w Legionowie

Data publikacji: 04 marca 2018 r. 19:08
Ostatnia aktualizacja: 04 marca 2018 r. 19:10

Superliga piłkarzy ręcznych: KPR Legionowo - SANDRA SPA POGOŃ Szczecin 25:27 (11:12)

POGOŃ: Zapora 1, Teterycz, Bartosik - Krysiak 7, Krupa 5, Jedziniak 5, Biernacki 3, Matuszak 2, Radosz 1, Bosy 1, Zaremba 1, Fedeńczak 1, Wąsowski, Bereżnyj

Po serii słabych występów szczecinianie przełamali złą passę i odnieśli cenne wyjazdowe zwycięstwo. Cieszy szczególnie skuteczność Krysiaka i powrót do strzeleckiej formy doświadczonych Krupy oraz Jedziniaka. Warto dodać, że na listę strzelców wpisał się nawet nasz bramkarz Zapora.

Do przerwy prowadzenie przechodziło raz na jedną, raz na drugą stronę, a Sandra najwyżej prowadziła 11:8 i 12:9. Po trzynastu minutach drugiej połowy gospodarze doprowadzili do remisu, a pięć minut później prowadzili już trzema golami. Pogoń odrobiła straty na dwie minuty przed końcem (25:25) i w dramatycznej końcówce strzeliła dwie bramki, nie tracąc żadnej.©℗ (mij)