piątek, 25 maja 2018.
Strona główna > Sport > Piłka ręczna. Z Legionowem o przełamanie

Piłka ręczna. Z Legionowem o przełamanie

Piłka ręczna. Z Legionowem o przełamanie
Data publikacji: 2015-10-07 07:50
Wywietleń: 722 26521

PO udanym początku sezonu Pogoni, remisie z mistrzem Polski Vive Tauronem Kielce i trzech kolejnych zwycięstwach, pozostały już tylko wspomnienia.

Szczecinianie przegrali dwa ostatnie mecze ligowe w Zabrzu oraz Kwidzynie i spadli na piątą pozycję w tabeli. W środę w Azoty Arenie w pojedynku z sąsiadem w tabeli KPR Legionowo (godz. 18.30) spróbują przerwać trwającą od trzech tygodni złą passę.

Ekipa z Legionowa to beniaminek rozgrywek, który w poprzednim sezonie był rewelacją I ligi. W 26 kolejkach nie przegrał meczu, stracił tylko jeden punkt i w efektownie awansował do superligi. ©℗ (woj)

Fot. R. Pakieser

Komentarze

Dodaj komentarz

Akceptuję regulamin. Link do regulaminu
Pogoda
20
na godz. 18:00
Zobacz prognozę na trzy dni

Przez granice

Dodatek specjalny do „Kuriera Szczecińskiego”
Przez granice
CZYTAJ WIĘCEJ

Über die Grenzen

Sonderbeilage der Zeitung „Kurier Szczeciński”
Uber die grenzen
LESEN SIE MEHR

Filmy

Różne odcienie filharmonii
Zwiedzanie z prezydentem
Opóźnienia na szczecińskim dworcu
Poprzedni Następny

Nekrologi

kondolencje

Joannie Walczak
W Kurierze Szczecińskim
Kup najnowsze lub archiwalne wydanie Kuriera Szczecińskiego w wersji elektronicznej.
Przejdź do sklepu
Zamieść ogłoszenie w Kurierze Szczecińskim oraz w wersji elektronicznej.
Daj Ogłoszenie
Cyfrowy
„Mirosław Kwiatkowski niniejszym przeprasza za bezprawne naruszenie dóbr osobistych Pana Przemysława Rafała Chmury, których to naruszeń dopuścił się w treści sporządzonych przez siebie artykułów pod tytułem: – „Biuro nieruchomości w przepompowni”, „Pośredników ci u nas dostatek”, „Wypaczone notarialne umowy”, „Notariusze naginali przepisy”, „Czarna dziesiątka mijającego roku”, „Chwasty tygodnia”, „Pośrednicy drwią z Temidy” oraz „Wyrok na notariusza” opublikowanych w Kurierze Szczecińskim odpowiednio w dniach 23 stycznia 2015 r., 13 lutego 2015 r., 27 listopada 2015 r., 28 grudnia 2015 r., 31 grudnia 2015 r., 9 września 2016 r. oraz 11 października 2016 r., a także stronie internetowej gazety, w których to artykułach zawarto nieprawdziwe i niesprawdzone informacje na temat sposobu świadczenia usług przez Pana Przemysława Rafała Chmurę, w czasie gdy wykonywał on zawód notariusza, oraz o rzekomych nieprawidłowościach, których miał się dopuścić przy świadczeniu tych usług. Mirosław Kwiatkowski zobowiązuje się również do poszanowania dóbr osobistych Pana Przemysława Rafała Chmury.”