wtorek, 22 maja 2018.
Strona główna > Sport > Piłka ręczna. Wysoka porażka Sandry

Piłka ręczna. Wysoka porażka Sandry

Piłka ręczna. Wysoka porażka Sandry
Data publikacji: 2018-02-10 20:39
Wywietleń: 603 313613

Superliga piłkarzy ręcznych: SPR CHROBRY Głogów - SANDRA SPA POGOŃ Szczecin 28:19 (13:10)

POGOŃ: Zapora, Teterycz, Bartosik - Radosz 3, Biernacki 3, Zaremba 3, Fedeńczak 3, Bosy 2, Krysiak 2, Krupa 1, Jońca 1, Matuszak 1, Wąsowski, Bereżnyj, Jedziniak

Spotkanie rozpoczęło się od dominacji gospodarzy, którzy szybko strzelili trzy bramki, a pierwszego gola dla ekipy spod znaku Sandry zdobył Biernacki dopiero w 5 minucie. Po chwili celne trafienie zanotował Zaremba i szczecinianie złapali kontakt 2:3.

Cały czas jedno lub dwubramkową przewagę posiadał jednak Chrobry i dopiero w 18 minucie, po bramce Zaremby, udało się podopiecznym Piotra Frelka po raz pierwszy doprowadzić do remisu. W całym spotkaniu nasz zespół jednak ani razu nie był na prowadzeniu. Cztery minuty później gospodarze prowadzili już jednak trzema golami (11:8) i taką różnicą zakończyła się pierwsza połowa.

Po zmianie stron głogowianie sukcesywnie powiększali przewagę i w 50 minucie uzyskali 9-bramkowe prowadzenie (24:15). W 57 minucie różnica była najwyższa, bo wynosiła 10 trafień (28:18), ale ostatecznie skończyło się zasłużoną, 9-bramkową wygraną Chrobrego, w barwach którego szczególnie wyróżniali się bramkostrzelni Sadowski (7 goli) i Rydz (5).

Pogoń zagrała na bardzo przeciętnym poziomie i przez niemal cały mecz wyraźnie ustępowała czołowemu zespołowi grupy Granatowej.©℗ (mij)

Komentarze

Dodaj komentarz

Akceptuję regulamin. Link do regulaminu
Pogoda
12
na godz. 06:00
Zobacz prognozę na trzy dni

Przez granice

Dodatek specjalny do „Kuriera Szczecińskiego”
Przez granice
CZYTAJ WIĘCEJ

Über die Grenzen

Sonderbeilage der Zeitung „Kurier Szczeciński”
Uber die grenzen
LESEN SIE MEHR

Filmy

Zwiedzanie z prezydentem
Opóźnienia na szczecińskim dworcu
Otwarcie groty
Poprzedni Następny

Nekrologi

kondolencje

Joannie Walczak
W Kurierze Szczecińskim
Kup najnowsze lub archiwalne wydanie Kuriera Szczecińskiego w wersji elektronicznej.
Przejdź do sklepu
Zamieść ogłoszenie w Kurierze Szczecińskim oraz w wersji elektronicznej.
Daj Ogłoszenie
Cyfrowy
„Mirosław Kwiatkowski niniejszym przeprasza za bezprawne naruszenie dóbr osobistych Pana Przemysława Rafała Chmury, których to naruszeń dopuścił się w treści sporządzonych przez siebie artykułów pod tytułem: – „Biuro nieruchomości w przepompowni”, „Pośredników ci u nas dostatek”, „Wypaczone notarialne umowy”, „Notariusze naginali przepisy”, „Czarna dziesiątka mijającego roku”, „Chwasty tygodnia”, „Pośrednicy drwią z Temidy” oraz „Wyrok na notariusza” opublikowanych w Kurierze Szczecińskim odpowiednio w dniach 23 stycznia 2015 r., 13 lutego 2015 r., 27 listopada 2015 r., 28 grudnia 2015 r., 31 grudnia 2015 r., 9 września 2016 r. oraz 11 października 2016 r., a także stronie internetowej gazety, w których to artykułach zawarto nieprawdziwe i niesprawdzone informacje na temat sposobu świadczenia usług przez Pana Przemysława Rafała Chmurę, w czasie gdy wykonywał on zawód notariusza, oraz o rzekomych nieprawidłowościach, których miał się dopuścić przy świadczeniu tych usług. Mirosław Kwiatkowski zobowiązuje się również do poszanowania dóbr osobistych Pana Przemysława Rafała Chmury.”