Strona główna > Sport > Piłka ręczna. Wysoka porażka na inaugurację

Piłka ręczna. Wysoka porażka na inaugurację

Data publikacji: 2016-09-09 21:56
Wywietleń: 540 154423

Wysokiej porażki na inaugurację sezonu doznali piłkarze ręczni Sandry Pogoni Szczecin. Przegrali w Legionowie z miejscową Legionovią 25:35 (10:17), mając niemal przez cały mecz dużą stratę i praktycznie zerowe szanse na korzystny wynik.

Legionovia nie należy do ligowych potentatów, spodziewaliśmy się gry bardziej wyrównanej, ale rozczarowanie było bardzo duże. Szczecinianie zawiedli w każdym elemencie gry. Słabo bronili i mieli źle zorganizowaną gę w ataku pozycyjnym.

Gospodarze na początku drugiej połowy prowadzili już 20:11. Potem szczecinianie zdołali zniwelować straty, przegrywali już tylko 22:27, ale końcówka znów należała do lepiej dysponowanych gospodarzy. (par)

Bramki dla Sandry Pogoni zdobyli: Bruna – 7, Zydroń – 5, Kniaziew – 4, Bosy – 4, Zaremba – 2, Jedziniak – 2, Krupa – 1.

I połowa: 5 min. - 2:1, 10 min. - 6:3, 15 min. - 8:5, 20 min. - 10:6, 25 min. - 14:8, 30 min. - 17:10.

II połowa: 35 min. - 20:11, 40 min. - 22:15, 45 min. - 25:19, 50 min. - 27:22, 55 min. - 30:23, 60 min. - 35:25.