Piłka ręczna. Wysoka porażka gryfińskich szczypiornistów

Data publikacji: 25 lutego 2023 r. 21:09
Ostatnia aktualizacja: 25 lutego 2023 r. 22:09
Triumfujący szczypiorniści Sokoła Fot. Sokół Porcelana Lubiana Kościerzyna/Facebook

W 13. kolejce rozgrywek I ligi, piłkarze ręczni PGE KPR Gryfino przegrali u siebie z drużyną Sokół Porcelana Lubiana Kościerzyna.

I Liga Mężczyzn, Grupa A: PGE KPR Gryfino - SOKÓŁ PORCELANA LUBIANA Kościerzyna 33:41 (16:22)

PGE KPR: Kłodziński 1, Jeziorny 1, Dobko - Telenga 7, Baliński 5, Statkiewicz 4, Jarząbek 3, Gackowski 3, Skrzypkowiak 3, Lasko 2, Witkowski 2, Kostrzewa 1, Jezierski 1, Blejsz, Klemens, Fedeńczak

Gospodarze źle rozpoczęli to spotkanie i już do przerwy przegrywali sześcioma golami. W drugiej połowie goście powiększyli przewagę z pierwszej połowy i ostatecznie wygrali ośmioma bramkami. W zespole z Gryfina najlepszym rzucającym był Bartosz Telenga, który zdobył 7 bramek.

Była to ósma porażka PGE SPR Gryfino, który z dorobkiem 9 punktów zajmuje 6. miejsce w tabeli. ©℗ (PR)