Niedziela, 02 kwietnia 2023 r. 
7 szczecin
REKLAMA

Pilka ręczna. Wygrany sparing Sandry SPA Pogoń Szczecin

Data publikacji: 26 sierpnia 2022 r. 22:51
Ostatnia aktualizacja: 27 sierpnia 2022 r. 08:08
Pilka ręczna. Wygrany sparing Sandry SPA Pogoń Szczecin
 

Przygotowująca się do rozpoczynających się za tydzień rozgrywek PGNiG Superligi piłkarzy ręcznych, Sandra SPA Pogoń Szczecin w ostatnim przedsezonowym sparingu wygrała z występującą w Lidze Centralnej Stalą Gorzów, ale zwycięstwo zapewniła sobie dopiero w końcówce.

STAL Gorzów - SANDRA SPA POGOŃ Szczecin 27:31 (16:14)

POGOŃ: Wiunyk, Arsenić, Jagodziński - Polok 12, Mitruczuk 5, Wrzesiński 3, Nowak 3, Zalewskij 2, Krok 2, Wiszniewski 1, Jasiński 1, Markowski 1, Struczko 1, Biały, Neuman

Początek spotkania należał do gospodarzy, a pojedynek wyrównał się dopiero po dziesięciu minutach gry drugiej połowy, zaś w ostatnim kwadransie zaznaczyła się dominacja podopiecznych nowego trenera Wojciecha Jedziniaka, którzy wyszli na prowadzenie i zaczęli je systematycznie powiększać, a warta odnotowania jest skuteczność Jakuba Poloka.

W Pogoni nie zagrało wielu szczypiornistów, uczestniczących w poprzednich sparingach, bo nasz szkoleniowiec dał im odpocząć, a jedyną absencją z powodów zdrowotnych był brak Bogdana Czerkaszczenki, ale jest nadzieja, że we wrześniu wznowi on treningi. Dla uzupełnienia składu szczecinianie skorzystali ze swoich II-ligowców i dlatego wystąpili nawet zawodnicy z roczników 2005 i 2006.

Sandra rozpocznie sezon w najwyższej klasie rozgrywkowej od wyjazdowego meczu z Arged KPR Ostrovią Ostrów Wielkopolski w sobotę 3 września.

(mij)

REKLAMA
REKLAMA

Dodaj komentarz

HEJT STOP
0 / 500


REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA