Piłka ręczna. Wygrana inauguracja Pogoni w Lidze Centralnej [GALERIA]

Data publikacji: 10 września 2023 r. 10:13
Ostatnia aktualizacja: 10 września 2023 r. 12:13
Piłka ręczna. Wygrana inauguracja Pogoni w Lidze Centralnej
Mimo twardej defensywy rywali Sandra SPA Pogoń zdobyła na inaugurację sezonu 32 bramki. Fot. Ryszard PAKIESER

W inauguracyjnym meczu Ligi Centralnej piłkarze ręczni Sandra SPA Pogoni wygrali na własnym parkiecie z aspirującą do walki o superligę Anilaną Łódź.

Sandra SPA Pogoń Szczecin - Anilana Łódź 32:27 (16:10)

Sandra SPA Pogoń: Viunyk 2 - Wrzesiński 7, Krok 6, Biały 5, Polok 4, Nowak 4, Stępień 1, Lilien 1, Kapela 1, Wiśniewski 1, Sochacki. Terczyński.

250 kibiców zameldowało się w na trybunach hali przy ul. Twardowskiego w inauguracyjnym meczu Sandry SPA Pogoni. Spadkowicz z superligi nie zawiódł. Zagrał efektownie i zdobył komplet punktów. Spotkanie już w pierwszych 30 minutach przebiegało pod dyktando szczecinian. Podopieczni trenera Jedziniaka tuż przed przerwą odskoczyli na 6 goli. Po zmianie stron przewaga wzrosła nawet do 7 bramek, ale zryw Anilany pozwolił jej zmniejszyć straty. Na dwie minuty przed końcem Pogoń prowadziła już tylko 29:27, ale trzy ostatnie akcje bramkowe były autorstwa szczecinian. (woj)