Czwartek, 02 maja 2024 r.

Piłka ręczna. Udany rewanż Sandry SPA

Data publikacji: 31 marca 2024 r. 20:56
Ostatnia aktualizacja: 01 kwietnia 2024 r. 15:54

Liga Centralna piłkarzy ręcznych: SANDRA SPA POGOŃ Szczecin - CKS JURAND Ciechanów 34:28 (17:16)

POGOŃ: Wiunyk, Jagodziński - Biały 10, Lilien 7, Krok 5, Polok 5, Karbownik 3, Nowak 2, Kapela 1, Wiśniewski 1, Terczyński, Fabisiak

W sobotę osłabiona kadrowo Pogoń po kwadransie prowadziła 9:6, aby po kolejnych pięciu minutach remisować (10:10) i do końca pierwszej połowy spotkanie było bardzo zacięte. Po zmianie stron nadal utrzymywał się korzystny wynik dla gospodarzy, którzy trzymali przeciwnika na dystans 1-2 bramek (28:26). W ostatnich minutach goście nie wykorzystali kilku szans, w tym dwóch rzutów karnych, a Pogoń zdobyła w tym czasie 3 gole z rzędu i wygrała, rewanżując się za porażkę z pierwszej rundy.

Pogoń jest na 4. miejscu w tabeli i ma jeden zaległy mecz, a w przypadku wygranej może awansować nawet na 2. pozycję. ©℗ (PR)