Strona główna > Sport > Piłka ręczna. Trzecia pucharowa wygrana Sandry

Piłka ręczna. Trzecia pucharowa wygrana Sandry

Data publikacji: 2017-05-10 20:35
Ostatnia aktualizacja: 2017-05-10 20:35
Wywietleń: 1627 253957

PUCHAR SUPERLIGI PIŁKARZY RĘCZNYCH: SANDRA SPA POGOŃ Szczecin - KPR RC Legionowo 25:22 (13:12)

POGOŃ: Tatar - Zydroń 9, Konitz 5, Zaremba 4, Bosy 2, Krysiak 2, Kniaziew 2, Radosz 1, Bruna, Wąsowski, Fedeńczak

Szczecinianie wygrali trzeci mecz Pucharu Superligi, ale dopiero po raz pierwszy w Szczecinie, a szczęśliwą okazała się hala przy ul. Twardowskiego. Po tym sukcesie ekipa spod znaku Sandry SPA wysunęła się na samodzielne I miejsce w tabeli.

Początek spotkania należał do gości, ale już w 7 minucie podopieczni Rafała Białego i Sławomira Fogtmana wyszli po raz pierwszy na prowadzenie. Przez całą pierwszą połowę gra była jednak wyrównana, a prowadzenie przechodziło raz na jedną, raz na drugą stronę. Po przerwie Sandra SPA Pogoń szybko objęła 4-bramkowe prowadzenie i grając konsekwentnie, nie oddała go już do końca.©℗ (mij)