Piłka ręczna. Trzecia porażka Sandra SPA Pogoni [GALERIA]

Data publikacji: 19 września 2021 r. 09:07
Ostatnia aktualizacja: 19 września 2021 r. 10:29
Piłka ręczna. Trzecia porażka Sandra SPA Pogoni

Sandra SPA Pogoń Szczecin - Wybrzeże Gdańsk 27:33 (12:21)

Sandra SPA Pogoń: Arsenić, Wiśniewski – Krysiak 4, Polok 4, Starcevic 3, Gierak 3, Krok 3, Bosy 3, Zaremba 2, Kapela 1, Krupa 1, Jedziniak, Wąsowski

Trzeciej porażki z rzędu i drugiej przed własną publicznością doznali piłkarze ręczni Sandra SPA Pogoni. Pojedynek z Wybrzeżem rozstrzygnął się już w I połowie, którą goście wygrali 21:12. Bohaterem meczu był bramkarz Wybrzeża Miłosz Wałach, a najskuteczniejszym graczem skrzydłowy gdańszczan Mateusz Kosmala zdobywca 9 bramek.

Pogoń fatalnie rozpoczęła mecz i po 10 minutach przegrywała już 1:7. Goście utrzymali wspaniałą skuteczność do przerwy i po 30 minutach mieli na koncie 21 bramek. W drugiej połowie szczecinianie lepiej zagrali w defensywie i goście trafili do bramki Pogoni tylko 12 razy. Szczecinianie byli też po przerwie skuteczniejsi w ataku, ale i tak odrobili zaledwie część strat z pierwszej połowy. (woj)