czwartek, 24 maja 2018.
Strona główna > Sport > Piłka ręczna. Sandra wraca do treningów

Piłka ręczna. Sandra wraca do treningów

Piłka ręczna. Sandra wraca do treningów
Data publikacji: 2017-07-17 14:14
Ostatnia aktualizacja: 2017-07-17 14:11
Wywietleń: 1025 276421

Pod wodzą nowego szkoleniowca Piotra Frelka przygotowania do sezonu wznawiają w poniedziałek piłkarze ręczni Sandry SPA Pogoni.

Na pierwszym treningu drużyna spotka się prawie w komplecie. Zabraknie Irańczyka Amina Yusefinezhad, który w swoim kraju dopina sprawy wizowe. Inauguracyjne zajęcia rozpoczną się na sztucznym boisku do piłki nożnej przy ulicy Witkiewicza.

Przed startem sezonu 2017/2018 w drużynie doszło do kilku znaczących zmian. Z klubu odeszło 6 zawodników: Michal Bruna (HC Banik Karvina), Edin Tatar (MKS Kalisz), Kiryl Kniazeu (MKS Kalisz), Bartosz Konitz (VFL Eintracht Hagen), Tomasz Grzegorek oraz Paweł Matkowski, a w ich miejsce Zarząd Klubu zakontraktował 7 zawodników w tym 3 bramkarzy.

Edina Tatara i Pawła Matkowskiego zastąpią: Sebastian Zapora z Azotów Puławy, 21 – letni Marcin Teterycz z II – ligowego klubu Żagiew Dzierżoniów oraz Reprezentant Polski Juniorów 18 – letni Marek Bartosik, który przez 3 lata występował w SMS Gdańsk.

Z wypożyczenia do HSV Insel Usedom wrócił Patryk Biernacki, z I – ligowej Stali Gorzów przyszedł wychowanek Kusego Szczecin 24 - letni Seweryn Gryszka, na lewym rozegraniu występować będzie wspominany już 21 – letni Amin Yusefinezhad. Ostatnim nabytkiem jest tegoroczny maturzysta obrotowy Konrad Koselski., który do Szczecina trafił z SMS-u Gdańsk.

Do sezonu drużyna przygotowywać się na własnych obiektach oraz weźmie udział w 3 turniejach. Tradycyjnie już na początku sierpnia w Kaliszu, tydzień później w Głogowie oraz Memoriale im. Leona Walleranda w Gdańsku. (par)

Fot. R. Pakieser

Komentarze

Dodaj komentarz

Akceptuję regulamin. Link do regulaminu
Pogoda
20
na godz. 18:00
Zobacz prognozę na trzy dni

Przez granice

Dodatek specjalny do „Kuriera Szczecińskiego”
Przez granice
CZYTAJ WIĘCEJ

Über die Grenzen

Sonderbeilage der Zeitung „Kurier Szczeciński”
Uber die grenzen
LESEN SIE MEHR

Filmy

Zwiedzanie z prezydentem
Opóźnienia na szczecińskim dworcu
Otwarcie groty
Poprzedni Następny

Nekrologi

kondolencje

Joannie Walczak
W Kurierze Szczecińskim
Kup najnowsze lub archiwalne wydanie Kuriera Szczecińskiego w wersji elektronicznej.
Przejdź do sklepu
Zamieść ogłoszenie w Kurierze Szczecińskim oraz w wersji elektronicznej.
Daj Ogłoszenie
Cyfrowy
„Mirosław Kwiatkowski niniejszym przeprasza za bezprawne naruszenie dóbr osobistych Pana Przemysława Rafała Chmury, których to naruszeń dopuścił się w treści sporządzonych przez siebie artykułów pod tytułem: – „Biuro nieruchomości w przepompowni”, „Pośredników ci u nas dostatek”, „Wypaczone notarialne umowy”, „Notariusze naginali przepisy”, „Czarna dziesiątka mijającego roku”, „Chwasty tygodnia”, „Pośrednicy drwią z Temidy” oraz „Wyrok na notariusza” opublikowanych w Kurierze Szczecińskim odpowiednio w dniach 23 stycznia 2015 r., 13 lutego 2015 r., 27 listopada 2015 r., 28 grudnia 2015 r., 31 grudnia 2015 r., 9 września 2016 r. oraz 11 października 2016 r., a także stronie internetowej gazety, w których to artykułach zawarto nieprawdziwe i niesprawdzone informacje na temat sposobu świadczenia usług przez Pana Przemysława Rafała Chmurę, w czasie gdy wykonywał on zawód notariusza, oraz o rzekomych nieprawidłowościach, których miał się dopuścić przy świadczeniu tych usług. Mirosław Kwiatkowski zobowiązuje się również do poszanowania dóbr osobistych Pana Przemysława Rafała Chmury.”