czwartek, 24 maja 2018.
Strona główna > Sport > Piłka ręczna. Sandra przegrała w Gdańsku

Piłka ręczna. Sandra przegrała w Gdańsku

Piłka ręczna. Sandra przegrała w Gdańsku
Data publikacji: 2018-01-20 19:26
Ostatnia aktualizacja: 2018-01-20 23:50
Wywietleń: 520 310469

Superliga piłkarzy ręcznych: WYBRZEŻE Gdańsk - SANDRA SPA POGOŃ Szczecin 30:25 (12:14)

POGOŃ: Teterycz, Zapora, Bartosik - Bosy 5, Biernacki 4, Krupa 4, Krysiak 3, Zaremba 3, Gryszka 2, Jedziniak 2, Bereżnyj 1, Radosz 1, Fedeńczak, Jońca, Wąsowski

Po środowej wygranej z Meblami Wójcik, szczecinianie kontynuowali dobrą passę w Gdańsku, ale tylko przez kilka minut, szybko uzyskując prowadzenie 5:2. Później było już nieco gorzej i po kwadransie na świetlnej tablicy wyników widniał remis 6:6.

Pogoń nie pozwoliła jednak gospodarzom na pójście za ciosem i objęcie prowadzenia, a do końca pierwszej połowy nasz zespół posiadał nieznaczną przewagę, którą udokumentował schodząc na przerwę z dwubramkowym prowadzeniem.

Po zmianie stron pierwsi gola strzelili szczypiorniści spod znaku Sandry, ale to był ich pierwszy i zarazem ostatni dobry akcent w drugiej połowie, bo od tego momentu rozpoczęła się zdecydowana dominacja gdańszczan, a wśród graczy Wybrzeża brylował strzelec aż 10 bramek - Adamczyk, który był nie do zatrzymania przez szczecińską defensywą (chyba zbyt pasywną, bo w całym meczu Pogoń nie otrzymała ani jednej kary!) i bramkarzy z grodu Gryfa. Trzeba przy tym zaznaczyć, że mecz był dość czysty, bo gospodarze także bardzo mało faulowali, a spośród nich jedynie najlepszy snajper Adamczyk otrzymał 2-minutowe wykluczenie.

Podsumowując; po dość dobrej pierwszej połowie, w drugiej szczecinianie zagrali zdecydowanie gorzej i zasłużenie musieli uznać wyższość Wybrzeża.©℗ (mij)

Fot. R. Pakieser

 

 

Komentarze

jacek
Po co wiec było przed meczem pisać, że Sandra Pogoń jedzie do Gdańska po wygraną? Tak to jest gdy czuje się zbyt pewnym siebie.
2018-01-20 23:36:54

Dodaj komentarz

Akceptuję regulamin. Link do regulaminu
Pogoda
14
na godz. 00:00
Zobacz prognozę na trzy dni

Przez granice

Dodatek specjalny do „Kuriera Szczecińskiego”
Przez granice
CZYTAJ WIĘCEJ

Über die Grenzen

Sonderbeilage der Zeitung „Kurier Szczeciński”
Uber die grenzen
LESEN SIE MEHR

Filmy

Zwiedzanie z prezydentem
Opóźnienia na szczecińskim dworcu
Otwarcie groty
Poprzedni Następny

Nekrologi

kondolencje

Joannie Walczak
W Kurierze Szczecińskim
Kup najnowsze lub archiwalne wydanie Kuriera Szczecińskiego w wersji elektronicznej.
Przejdź do sklepu
Zamieść ogłoszenie w Kurierze Szczecińskim oraz w wersji elektronicznej.
Daj Ogłoszenie
Cyfrowy
„Mirosław Kwiatkowski niniejszym przeprasza za bezprawne naruszenie dóbr osobistych Pana Przemysława Rafała Chmury, których to naruszeń dopuścił się w treści sporządzonych przez siebie artykułów pod tytułem: – „Biuro nieruchomości w przepompowni”, „Pośredników ci u nas dostatek”, „Wypaczone notarialne umowy”, „Notariusze naginali przepisy”, „Czarna dziesiątka mijającego roku”, „Chwasty tygodnia”, „Pośrednicy drwią z Temidy” oraz „Wyrok na notariusza” opublikowanych w Kurierze Szczecińskim odpowiednio w dniach 23 stycznia 2015 r., 13 lutego 2015 r., 27 listopada 2015 r., 28 grudnia 2015 r., 31 grudnia 2015 r., 9 września 2016 r. oraz 11 października 2016 r., a także stronie internetowej gazety, w których to artykułach zawarto nieprawdziwe i niesprawdzone informacje na temat sposobu świadczenia usług przez Pana Przemysława Rafała Chmurę, w czasie gdy wykonywał on zawód notariusza, oraz o rzekomych nieprawidłowościach, których miał się dopuścić przy świadczeniu tych usług. Mirosław Kwiatkowski zobowiązuje się również do poszanowania dóbr osobistych Pana Przemysława Rafała Chmury.”