sobota, 23 czerwca 2018.
Strona główna > Sport > Piłka ręczna. Sandra powalczyła po przerwie

Piłka ręczna. Sandra powalczyła po przerwie

Piłka ręczna. Sandra powalczyła po przerwie
Data publikacji: 2017-02-14 20:21
Wywietleń: 566 215039

Vive Tauron Kielce - Sandra Spa Pogoń 29:23 (18:9)

Sandra Spa Pogoń: Tatar, Matkowski - Kniazeu 5, Krupa 5, Zaremba 4, Bosy 3, Grzegorek 3, Konitz 2, Wąsowski 1, Radosz, Fedeńczak.

Vive: Ivić, Szmal - Paczkowski 8, Strlek 4, Djukić 4, Bielecki 3, Jurecki 2, Chrapkowski 2, Walczak 2, Vujović 1, Zorman 1, Jachlewski 1.

Piłkarzom ręcznym Sandra Spa Pogoń nie udało się przerwać trwającej od początku sezonu. Wynik meczu był rozstrzygnięty już po pierwszych 30 minutach, ale po przerwie szczecinianie zagrali dużo skuteczniej niż w pierwszej połowie.

Gospodarze objęli prowadzenie już na początku meczu i Sandra Spa nie zdołała ani razu doprowadzić do remisu. Mimo dobrej postawy kieleckiego bramkarza Ivicia szczecinianie dotrzymywali mistrzom Polski kroku do 14 minut.

Później przewaga Vive była już coraz wyraźniejsza. Nie do zatrzymania był w ataku Paczkowski (zdobył do przerwy 5 bramek), a dodatkowo w ostatnich dziewięciu minutach kielczanie nie zamienili na bramkę tylko jednej swojej akcji.

Szczecinianie nie wykorzystywali natomiast swoich okazji. Tuż przed przerwą grając w przewadze Krupa zaliczył niecelne podanie, a kontra Vive zakończyła się rzutem karnym i 18 bramką zdobytą przez Bieleckiego.

Po zmianie stron szczecinian poderwał do walki Tatar. Obronił kolejny rzut karny i zatrzymał trzy akcje rywali,a grający w pierwszych minutach II połowy w osłabieniu szczecinianie strzelili dwie bramki. Kolejne dwie kary dla zawodników Vive szczecinianie także wykorzystali i zmniejszyli straty do pięciu bramek.

W kolejnych 10 minutach Sandry Spa miała jednak spore kłopoty ze zdobywaniem bramek, a na listę strzelców trzy razy wpisał się tylko obrotowy Bosy. Końcówka meczu były w wykonaniu szczecinian bardzo udana. Pokazali kilka ciekawych akcji i udało im się zniwelować straty z 10 do 6 bramek. ©℗(woj)

Komentarze

Dodaj komentarz

Akceptuję regulamin. Link do regulaminu
Pogoda
18
na godz. 15:00
Zobacz prognozę na trzy dni

Przez granice

Dodatek specjalny do „Kuriera Szczecińskiego”
Przez granice
CZYTAJ WIĘCEJ

Über die Grenzen

Sonderbeilage der Zeitung „Kurier Szczeciński”
Uber die grenzen
LESEN SIE MEHR

Filmy

Strefa kibicowała naszym
Odsłonięcie pomnika Lecha Kaczyńskiego
Finalistki Gryfii na plenerze cz.2
Poprzedni Następny

Nekrologi

W Kurierze Szczecińskim
Kup najnowsze lub archiwalne wydanie Kuriera Szczecińskiego w wersji elektronicznej.
Przejdź do sklepu
Zamieść ogłoszenie w Kurierze Szczecińskim oraz w wersji elektronicznej.
Daj Ogłoszenie
Cyfrowy