Piłka ręczna. Porażka w Gdyni na zakończenie

Data publikacji: 18 maja 2018 r. 21:46
Ostatnia aktualizacja: 18 maja 2018 r. 21:52

Piłkarki ręczne Pogoni Szczecin przegrały w wyjazdowym meczu z GTPR Gdynia 27:32 (13:17). Najwięcej bramek dla Pogoni w Gdyni zdobyły: Zawistowska 6, Nosek i Koprowska po 5, Bancilon 4.

Pogoń przegrała ostatni mecz sezonu ligowego w Gdyni. Ubiegłoroczny mistrz Polski osłodził sobie tym samym nieudany sezon. Wynik meczu nie miał znaczenia dla końcowego układu tabeli. GTPR nie miał szans na poprawienie piątej, a Pogoń szóstej pozycji w tabeli.

Piątkowy mecz był wyrównany przez ponad 45 minut. W drugiej połowie Pogoń utrzymywała dwubramkowy dystans do gdynianek, ale nie potrafiła wyjść na prowadzenie. Ostatecznie po skutecznych ostatnich fragmentach meczu GTPR wygrał różnicą pięciu bramek. (woj)