Piłka ręczna. Porażka szczecinian w Lidze Centralnej

Data publikacji: 16 grudnia 2023 r. 23:09
Ostatnia aktualizacja: 23 grudnia 2023 r. 05:45
Niezbyt dobrze szczecińscy szczypiorniści zakończyli ten rok... Fot. Ryszard PAKIESER

Miały być świąteczne prezenty w postaci trzech punktów i miejsca na podium szczecinian, a skończyło się porażką w średnim stylu z ekipą z Żukowa i 6. lokatą na koniec 2023 roku.

Liga Centralna piłkarzy ręcznych: KPR AUTOINWEST Żukowo - SANDRA SPA POGOŃ Szczecin 35:27 (19:9)

POGOŃ: Maksym Wiunyk, Grzegorz Jagodziński - Jakub Polok 7, Patryk Krok 5, Filip Wrzesiński 5, Kamil Lilien 4, Hubert Wiśniewski 2, Eliasz Kapela 1, Adam Stępień 1, Robert Terczyński 1, Grzegorz Nowak 1, Patryk Jasiński, Robert Sochacki

Jedynie w trzech pierwszych minutach szczecinianie dotrzymywali pola gospodarzom, którzy już w pierwszej połowie zapewnili sobie końcowy sukces, uzyskując 10-punktowe prowadzenie. (mij)