Piłka ręczna. Porażka SPR Pogoni w Legnicy

Data publikacji: 27 stycznia 2024 r. 20:35
Ostatnia aktualizacja: 27 stycznia 2024 r. 20:35
Rozgrywająca Kamila Białowąs strzeliła w Legnicy 2 bramki. Fot. Ryszard PAKIESER

Mecz szczypiornistek w Legnicy był dość wyrównany, ale szczecinianki ani razu nie prowadziły, więc przegrały z niżej notowanymi w tabeli rywalkami.

Liga Centralna piłkarek ręcznych: UKS DZIEWIĄTKA Legnica - SPR POGOŃ Szczecin 24:20 (12:11)

POGOŃ: Katarzyna Zimny, Oliwia Ćwiertnia - Zuzanna Zimnicka 8, Weronika Jakubowska 4, Monika Koprowska 3, Kamila Białowąs 2, Emila Jałowicka 1, Oliwia Piotrowska 1, Natalia Nawrocka 1, Martyna Włodarczyk, Marta Sikora, Oliwia Panczenko, Julia Niełacna

Legniczanki rozpoczęły od prowadzenia 2:0, ale w 16. minucie Pogoń doprowadziła do remisu 7:7. W sobotę szczecinianki ani razu nie wygrywały, a ostatni wynik nierozstrzygnięty był w 34. minucie (13:13). Później miejscowy zespół zaczął dominować i zasłużenie zwyciężył.

Po 11 meczach Pogoń ma na koncie 4 zwycięstwa oraz 7 porażek i z 12 punktami zajmuje 8. miejsce w tabeli.©℗