Piłka ręczna. Porażka Pogoni po emocjonującej końcówce

Data publikacji: 17 maja 2024 r. 22:39
Ostatnia aktualizacja: 17 maja 2024 r. 22:39

Po zaciętym meczu szczecińscy szczypiorniści ulegli mielczanom i z 52 punktami nadal zajmują III miejsce.

Liga Centralna piłkarzy ręcznych: SANDRA SPA POGOŃ Szczecin - HANDBALL STAL Mielec 26:28 (9:12)

POGOŃ: Maksym Wiunyk 1, Grzegorz Jagodziński - Patryk Krok 6, Adam Stępień 6, Adam Biały 4, Grzegorz Nowak 4, Jakub Polok 2, Hubert Wiśniewski 2, Robert Sochacki 1, Tristan Morawski, Cezary Fabisiak, Kamil Lilien

Mecz rozpoczął się od prowadzenia szczecinian 2:0, a w 22. minucie było 8:7 dla Pogoni, lecz później goście z Mielca przyspieszyli i na przerwę schodzili z 3-bramkowym prowadzeniem. W 40. minucie nasz zespół odrobił straty i na świetlnej tablicy był remis 15:15. W ostatniej minucie Stal dwukrotnie prowadziła jednym golem (26:25 i 27:26), by ostatecznie wygrać dwoma bramkami.