Strona główna > Sport > Piłka ręczna. Pogoń przegrała z beniaminkiem (GALERIA)

Piłka ręczna. Pogoń przegrała z beniaminkiem (GALERIA)

Data publikacji: 2015-10-08 09:45
Ostatnia aktualizacja: 2015-10-08 09:45
Wywietleń: 327 26773

Piłkarze ręczni Pogoni Szczecin doznali trzeciej z rzędu porażki. Tym razem przegrali przed własną publicznością - po raz pierwszy w sezonie - z beniaminkiem ekstraklasy, drużyną z Legionowa 23:29 (12:11).

Gole dla szczecińskiej drużyny zdobyli: Krupa - 5, Zaremba - 5, Gierak - 4, Walczak - 3, Krysiak - 3, Jedziniak - 2, Kniaziew - 1.

I połowa: 5 min. - 0:2, 10 min. - 2:2, 15 min. - 4:5, 20 min. - 8:7, 25 min. - 10:9, 30 min. - 12:11.

II połowa: 35 min. - 13:14, 40 min. - 15:15, 45 min. - 17:19, 50 min. - 20:21, 55 min. - 22:24, 60 min. - 23:29.

Środowa porażka jest najbardziej dotkliwa ze wszystkich dotychczasowych. Szczecinianie fatalnie zagrali w ataku pozycyjnym. Nie mają potencjału przy wykańczaniu akcji.

Pierwszą bramkę zdobyli dopiero w 8 min. przy stanie 0:2. Od 22 min. przy stanie 22:23 przestali trafiać do bramki rywala aż do ostatniej minuty, kiedy Walczak ustalił wynik meczu.

Szczecinianie między 52, a 60 min. przegrali w stosunku 0:6, co zadecydowało o niespoodziewanej, ale zasłużonej porażce.

Piłka ręczna. Pogoń przegrała z beniaminkiem (GALERIA) Piłka ręczna. Pogoń przegrała z beniaminkiem (GALERIA) Piłka ręczna. Pogoń przegrała z beniaminkiem (GALERIA) Piłka ręczna. Pogoń przegrała z beniaminkiem (GALERIA) Piłka ręczna. Pogoń przegrała z beniaminkiem (GALERIA) Piłka ręczna. Pogoń przegrała z beniaminkiem (GALERIA) Piłka ręczna. Pogoń przegrała z beniaminkiem (GALERIA) Piłka ręczna. Pogoń przegrała z beniaminkiem (GALERIA) Piłka ręczna. Pogoń przegrała z beniaminkiem (GALERIA) Piłka ręczna. Pogoń przegrała z beniaminkiem (GALERIA) Piłka ręczna. Pogoń przegrała z beniaminkiem (GALERIA)