Piłka ręczna. Po miesięcznej pauzie wygrana gryfinian

Data publikacji: 12 listopada 2023 r. 19:04
Ostatnia aktualizacja: 12 listopada 2023 r. 20:04

Po 4-tygodniowej przerwie do I-ligowej rywalizacji powrócili piłkarze ręczni PGE KPR Gryfino, którzy w swej szkolnej hali przy ul. Parkowej zwyciężyli ośmioma bramkami, choć w 19. minucie przegrywali już 6:11.

I liga piłkarzy ręcznych: PGE KPR Gryfino – KU AZS UKW Bydgoszcz 34:26 (18:17)

PGE KPR: Kłodziński, Jeziorny, Cyran- Baliński 7, Telenga 6, Gackowski 5, Markowski 5, Skrzypkowiak 4, Kostrzewa 4, Lasko 1, Blejsz 1, Janczyk 1, Klemens, Witkowski

Na szczególne wyróżnienie zasłużyło trzech gryfińskich szczypiornistów: Aleksander Jeziorny, który zamurował bramkę i na swoim koncie zapisał wiele imponujących akcji; najwięcej bramek rzucił zaś kołowy Patryk Baliński, który oprócz tego, że świetnie zagrał w ataku to w obronie był nie do przejścia; swój bardzo dobry mecz miał również nowy nabytek - Maksymilian Markowski. (mij)