Piłka ręczna. Niespodzianki nie było, Wisła lepsza od Pogoni

Data publikacji: 30 października 2018 r. 20:47
Ostatnia aktualizacja: 30 października 2018 r. 20:47

PGNiG Superliga piłkarzy ręcznych: SANDRA SPA POGOŃ Szczecin - ORLEN WISŁA PŁOCK 23:31 (11:15)

POGOŃ: Bartosik, Teterycz: Krupa 9, Bosy 4, Radosz 4, Miłek 2, Zaremba 1, Fedeńczak 1, Jedziniak 1, Matuszak 1, Jońca, Rybski, Mróz

Szczecinianie dzielnie walczyli w pojedynku z uczestnikiem Ligi Mistrzów i jeszcze w 26 minucie prowadzili (11:10). Na osiem minut przed końcem przewaga gości wynosiła tylko trzy bramki (20:23).

Najskuteczniejszym strzelcem spotkania był reprezentant Polski Krupa, który zdobył aż 9 bramek. W końcówce zespół z Płocka, w którym najcelniej strzelali Obradović (6 goli), Daszek i Mihić (po 5) pokazał jednak swą wyższość, bo zachował więcej sił i miał też więcej doświadczenia. ©℗ (mij)