Data publikacji: 07 marca 2018 r. 20:29
Ostatnia aktualizacja: 07 marca 2018 r. 20:31

SANDRA SPA POGOŃ Szczecin - MMTS Kwidzyn 25:20(12:10)

POGOŃ: Zapora - Bosy 5, Krysiak 5, Jedziniak 4, Krupa 4, Radosz 3, Matuszak 2, Biernacki 1, Zaremba 1, Wąsowski, Bereżnyj,  Fedeńczak

Na końcową część sezonu ekipa spod znaku Sandry przeniosła się z Twardowskiego do Netto Areny i zmiana okazała się szczęśliwa, bo szczecinianie pokonali znacznie wyżej notowanego w tabeli rywala.

Pierwszą bramkę spotkania zdobył Krupa i Pogoń objęła prowadzenie, ale goście szybko się otrząsnęli strzelając trzy gole z rzędu.Potem mecz toczył się akcja za akcją i żadnej z drużyn długo nie udawało się objąć wyższego niż jednobramkowe prowadzenie.

Po przerwie goście szybko doprowadzili do remisu, ale Pogoń odzyskała przewagę.W 51. minucie było 19:18 i od tego momentu szczecinianie rozpoczęli mocny finisz odnosząc drugie z rzędu zwycięstwo w superlidze.©℗ (mij)