czwartek, 24 maja 2018.
Strona główna > Sport > Piłka ręczna. Głowińska kończy karierę

Piłka ręczna. Głowińska kończy karierę

Piłka ręczna. Głowińska kończy karierę
Data publikacji: 2017-04-25 13:24
Ostatnia aktualizacja: 2017-04-25 13:24
Wywietleń: 818 246003

35-letnia Monika Głowińska kończy karierę sportową. Obecny sezon w barwach Pogoni Baltica Szczecin jest jej ostatnim.

Zawodniczka wzmocniła szczeciński zespół przed pięcioma laty, kiedy klub rozpoczął mozolny proces odbudowy damskiej piłki ręcznej w mieście.Przez ostatnie pięć lat przyczyniła się do licznych sukcesów. Została srebrną i brązową medalistką mistrzostw Polski, dotarła do finału pucharu Challenge Cup.

Monika Głowińska była kapitanem zespołu, jej przygoda z grą w pierwszym zespole dobiega końca, ale trwać będzie nadal w klubie. Szczecinianka pracować będzie z młodzieżowymi zespołami Kusego. Wkrótce zostanie też mamą. (par)

 

 

Komentarze

Dodaj komentarz

Akceptuję regulamin. Link do regulaminu
Pogoda
11
na godz. 03:00
Zobacz prognozę na trzy dni

Przez granice

Dodatek specjalny do „Kuriera Szczecińskiego”
Przez granice
CZYTAJ WIĘCEJ

Über die Grenzen

Sonderbeilage der Zeitung „Kurier Szczeciński”
Uber die grenzen
LESEN SIE MEHR

Filmy

Zwiedzanie z prezydentem
Opóźnienia na szczecińskim dworcu
Otwarcie groty
Poprzedni Następny

Nekrologi

kondolencje

Joannie Walczak
W Kurierze Szczecińskim
Kup najnowsze lub archiwalne wydanie Kuriera Szczecińskiego w wersji elektronicznej.
Przejdź do sklepu
Zamieść ogłoszenie w Kurierze Szczecińskim oraz w wersji elektronicznej.
Daj Ogłoszenie
Cyfrowy
„Mirosław Kwiatkowski niniejszym przeprasza za bezprawne naruszenie dóbr osobistych Pana Przemysława Rafała Chmury, których to naruszeń dopuścił się w treści sporządzonych przez siebie artykułów pod tytułem: – „Biuro nieruchomości w przepompowni”, „Pośredników ci u nas dostatek”, „Wypaczone notarialne umowy”, „Notariusze naginali przepisy”, „Czarna dziesiątka mijającego roku”, „Chwasty tygodnia”, „Pośrednicy drwią z Temidy” oraz „Wyrok na notariusza” opublikowanych w Kurierze Szczecińskim odpowiednio w dniach 23 stycznia 2015 r., 13 lutego 2015 r., 27 listopada 2015 r., 28 grudnia 2015 r., 31 grudnia 2015 r., 9 września 2016 r. oraz 11 października 2016 r., a także stronie internetowej gazety, w których to artykułach zawarto nieprawdziwe i niesprawdzone informacje na temat sposobu świadczenia usług przez Pana Przemysława Rafała Chmurę, w czasie gdy wykonywał on zawód notariusza, oraz o rzekomych nieprawidłowościach, których miał się dopuścić przy świadczeniu tych usług. Mirosław Kwiatkowski zobowiązuje się również do poszanowania dóbr osobistych Pana Przemysława Rafała Chmury.”