piątek, 25 maja 2018.
Strona główna > Sport > Piłka ręczna. Fatalna passa w rundzie finałowej

Piłka ręczna. Fatalna passa w rundzie finałowej

Piłka ręczna. Fatalna passa w rundzie finałowej
Data publikacji: 2018-04-22 18:54
Wywietleń: 649 324312

SPR POGOŃ Szczecin - GTPR Gdynia 22:27 (8:12)

SPR POGOŃ: Krupa – Bancilon 3, Noga 3, Blazević 3, Płomińska 2, Cebula 2, Zawistowska 2, Marcikova 2, Janas 1, Koprowska 1, Królikowska 1, Nosek 1, Kochaniak 1, Gadzina, Senderkiewicz, Urbańska.

Pogoń pozostaje bez zwycięstwa w fazie finałowej superligi. W niedzielę szczecińskie piłkarki ręczne uległy GTPR Gdynia. Kolejna szans na punkty

Ligowa rzeczywistość nie jest dla szczecińskiej drużyny łaskawa. W rundzie finałowej Pogoń odnotowała piątą z rzędu porażkę. Medalowe marzenia ekipa ze Szczecina straciła już przed kilkoma tygodniami i teraz gra tylko jak najwyższą pozycję na zakończenie sezonu. Efekty są jednak mizerne i nasza drużyna po porażce z piątym w tabeli GTPR będzie raczej musiała się pogodzić z szóstą pozycją w końcowej klasyfikacji.

Po awansie przed kilkoma dniami do finału Pucharu Polski kibice liczyli, że będzie to bodziec do odbicie się od dna także w superlidze. Okazją do przełamania złej ligowej passy miał być powrót po kilkunastomiesiącznej przerwie do Netto Areny.

Niestety przełomu nie było. Pogoń znów zagrała nieskutecznie. Tylko w pierwszej połowie zmarnowała trzy rzuty karne, a w całym meczu pięć rzutów karnych. Nie wykorzystała też, zwłaszcza w I połowie, wielu sytuacji strzeleckich. Duża w tym była zasługa bramkarki Kordowieckiej, która raz po raz popisywała się efektownymi interwencjami.

Pogoń dotrzymywała kroku mistrzyniom Polski zaledwie przez 16 minut. Później szczecinianki dopadł kryzys i przez kolejnych 11 minut nie zdołały pokonać Kordowieckiej. Czterobramkowa straty po pierwszej pierwszej połowie szczeciniankom nie udało się zniwelować. Przewaga GTPR momentami wynosiła nawet dziewięć bramek i dopiero sześć trafień w ostatnich minutach pozwoliło Pogoni zmniejszyć rozmiary porażki. ©℗(woj)

Komentarze

Dodaj komentarz

Akceptuję regulamin. Link do regulaminu
Pogoda
11
na godz. 06:00
Zobacz prognozę na trzy dni

Przez granice

Dodatek specjalny do „Kuriera Szczecińskiego”
Przez granice
CZYTAJ WIĘCEJ

Über die Grenzen

Sonderbeilage der Zeitung „Kurier Szczeciński”
Uber die grenzen
LESEN SIE MEHR

Filmy

Różne odcienie filharmonii
Zwiedzanie z prezydentem
Opóźnienia na szczecińskim dworcu
Poprzedni Następny

Nekrologi

kondolencje

Joannie Walczak
W Kurierze Szczecińskim
Kup najnowsze lub archiwalne wydanie Kuriera Szczecińskiego w wersji elektronicznej.
Przejdź do sklepu
Zamieść ogłoszenie w Kurierze Szczecińskim oraz w wersji elektronicznej.
Daj Ogłoszenie
Cyfrowy
„Mirosław Kwiatkowski niniejszym przeprasza za bezprawne naruszenie dóbr osobistych Pana Przemysława Rafała Chmury, których to naruszeń dopuścił się w treści sporządzonych przez siebie artykułów pod tytułem: – „Biuro nieruchomości w przepompowni”, „Pośredników ci u nas dostatek”, „Wypaczone notarialne umowy”, „Notariusze naginali przepisy”, „Czarna dziesiątka mijającego roku”, „Chwasty tygodnia”, „Pośrednicy drwią z Temidy” oraz „Wyrok na notariusza” opublikowanych w Kurierze Szczecińskim odpowiednio w dniach 23 stycznia 2015 r., 13 lutego 2015 r., 27 listopada 2015 r., 28 grudnia 2015 r., 31 grudnia 2015 r., 9 września 2016 r. oraz 11 października 2016 r., a także stronie internetowej gazety, w których to artykułach zawarto nieprawdziwe i niesprawdzone informacje na temat sposobu świadczenia usług przez Pana Przemysława Rafała Chmurę, w czasie gdy wykonywał on zawód notariusza, oraz o rzekomych nieprawidłowościach, których miał się dopuścić przy świadczeniu tych usług. Mirosław Kwiatkowski zobowiązuje się również do poszanowania dóbr osobistych Pana Przemysława Rafała Chmury.”