środa, 23 maja 2018.
Strona główna > Sport > Piłka ręczna. Derby dla akademiczek

Piłka ręczna. Derby dla akademiczek

Piłka ręczna. Derby dla akademiczek
Data publikacji: 2018-04-25 19:58
Ostatnia aktualizacja: 2018-04-26 07:38
Wywietleń: 486 324812

ENERGA AZS Koszalin - SPR POGOŃ Szczecin 23:22 (12:13)

POGOŃ: Krupa - Blazević 6, Noga 5, Bancilon 3, Nosek 2, Zawistowska 2, Koprowska 2, Królikowska 1, Kochaniak 1

Zachodniopomorskie derby w superlidze piłkarek ręcznych zakończyły się zwycięstwem koszalinianek. Wynik celnym rzutem 28 sekund przed końcem meczu ustaliła Roszak. Koszalinianki zbliżyły się na cztery punkty do wicelidera Zagłębia Lubin i trzeciego w tabeli Startu Elbląg. Dla Pogoni był to szósty z rzędu przegrany mecz w fazie finałowej rozgrywek.

Szczecinianki w Pierwszej i drugiej połowie prowadziły już różnicą trzech bramek. Przewagi nie potrafiły jednak utrzymać, a w końcówce meczu zderzyły się się ze świetnie interweniującą bramkarką AZS.

Kowalczyk w ostatnich minutach kapitalnymi interwencjami uchroniła swój zespół od utraty bramek po rzutach Nosek, Gadziny i Blazević. Wprawdzie minutę przed końcem po karnym Koprowskiej był remis, ale akademiczni zdołały jeszcze wykonać skuteczny atak na wagę trzech punktów. ©℗(woj)

Fot. R. Pakieser

Komentarze

Grzegorz
Zmiana trenera nic nie dała dalej porażki
2018-04-26 07:01:50

Dodaj komentarz

Akceptuję regulamin. Link do regulaminu
Pogoda
19
na godz. 18:00
Zobacz prognozę na trzy dni

Przez granice

Dodatek specjalny do „Kuriera Szczecińskiego”
Przez granice
CZYTAJ WIĘCEJ

Über die Grenzen

Sonderbeilage der Zeitung „Kurier Szczeciński”
Uber die grenzen
LESEN SIE MEHR

Filmy

Zwiedzanie z prezydentem
Opóźnienia na szczecińskim dworcu
Otwarcie groty
Poprzedni Następny

Nekrologi

kondolencje

Joannie Walczak
W Kurierze Szczecińskim
Kup najnowsze lub archiwalne wydanie Kuriera Szczecińskiego w wersji elektronicznej.
Przejdź do sklepu
Zamieść ogłoszenie w Kurierze Szczecińskim oraz w wersji elektronicznej.
Daj Ogłoszenie
Cyfrowy
„Mirosław Kwiatkowski niniejszym przeprasza za bezprawne naruszenie dóbr osobistych Pana Przemysława Rafała Chmury, których to naruszeń dopuścił się w treści sporządzonych przez siebie artykułów pod tytułem: – „Biuro nieruchomości w przepompowni”, „Pośredników ci u nas dostatek”, „Wypaczone notarialne umowy”, „Notariusze naginali przepisy”, „Czarna dziesiątka mijającego roku”, „Chwasty tygodnia”, „Pośrednicy drwią z Temidy” oraz „Wyrok na notariusza” opublikowanych w Kurierze Szczecińskim odpowiednio w dniach 23 stycznia 2015 r., 13 lutego 2015 r., 27 listopada 2015 r., 28 grudnia 2015 r., 31 grudnia 2015 r., 9 września 2016 r. oraz 11 października 2016 r., a także stronie internetowej gazety, w których to artykułach zawarto nieprawdziwe i niesprawdzone informacje na temat sposobu świadczenia usług przez Pana Przemysława Rafała Chmurę, w czasie gdy wykonywał on zawód notariusza, oraz o rzekomych nieprawidłowościach, których miał się dopuścić przy świadczeniu tych usług. Mirosław Kwiatkowski zobowiązuje się również do poszanowania dóbr osobistych Pana Przemysława Rafała Chmury.”