piątek, 25 maja 2018.
Strona główna > Sport > Piłka ręczna. Baltica remisuje z Vistalem

Piłka ręczna. Baltica remisuje z Vistalem

Piłka ręczna. Baltica remisuje z Vistalem
Data publikacji: 2017-04-29 18:08
Ostatnia aktualizacja: 2017-04-30 08:41
Wywietleń: 1856 248679

Pogoń Baltica Szczecin - Vistal Gdynia 27:27 (13:14)

Pogoń Baltica: Płaczek, Krupa - Zawistowska 6, Królikowska 5, Zimny 4, Szczecina 4, Kochaniak 3, Jaszczuk 3, Blazevic 2.

Niezwykle emocjonujący był sobotni mecz Pogoni Baltica z Vistalem. Przez 60 minut spotkania na tablicy wyników remis pojawił się 15 razy! Ostatecznie  pojedynek zakończył się remisem, choć Pogoń Baltica prowadziła na 30 sekund przed końcem.

Szczecinianki przystąpiły do rywalizacji z liderem opromienione efektownym zwycięstwem nad Energą AZS Koszalin (różnicą 14 bramek). Początek meczu to popis gry bramkarek obu drużyn - Płaczek w szczecińskich szeregach i Kordowieckiej w drużynie gości. Póżniej szczeciniankom przytrafił się  jedyny przestój w tym meczu. Między 9, a 18 minuta nie strzeliły bramki i rywalki uzyskały najwyższe 3-bramkowe prowadzenie.

Z letargu wyrwała Pogoń Balticę Jaszczuk i ta sama zawodniczka wyprowadziła szczecinianki na pierwsze w meczu prowadzenie. Na przerwą to jednak Vistal schodził z przewagą jednej bramki.

Po zmianie stron regularnie na tablicy wyników pojawiał się remis, a Pogoni długo nie udawało się wyjść na prowadzenie. Dopiero drugi z rzędu obroniony przez nowa bramkarkę Pogoni Baltica Krupę karny i skuteczna akcja Blazevic dały gospodyniom jednobramkową przewagę.  35 sekund wystarczyło jednak Vistalowi, aby odpowiedzieć równie skutecznym atakiem i wyrównującym golem Szarawagi.  (woj) 

Fot. R. Pakieser

Komentarze

Dodaj komentarz

Akceptuję regulamin. Link do regulaminu
Pogoda
16
na godz. 09:00
Zobacz prognozę na trzy dni

Przez granice

Dodatek specjalny do „Kuriera Szczecińskiego”
Przez granice
CZYTAJ WIĘCEJ

Über die Grenzen

Sonderbeilage der Zeitung „Kurier Szczeciński”
Uber die grenzen
LESEN SIE MEHR

Filmy

Różne odcienie filharmonii
Zwiedzanie z prezydentem
Opóźnienia na szczecińskim dworcu
Poprzedni Następny

Nekrologi

kondolencje

Joannie Walczak
W Kurierze Szczecińskim
Kup najnowsze lub archiwalne wydanie Kuriera Szczecińskiego w wersji elektronicznej.
Przejdź do sklepu
Zamieść ogłoszenie w Kurierze Szczecińskim oraz w wersji elektronicznej.
Daj Ogłoszenie
Cyfrowy
„Mirosław Kwiatkowski niniejszym przeprasza za bezprawne naruszenie dóbr osobistych Pana Przemysława Rafała Chmury, których to naruszeń dopuścił się w treści sporządzonych przez siebie artykułów pod tytułem: – „Biuro nieruchomości w przepompowni”, „Pośredników ci u nas dostatek”, „Wypaczone notarialne umowy”, „Notariusze naginali przepisy”, „Czarna dziesiątka mijającego roku”, „Chwasty tygodnia”, „Pośrednicy drwią z Temidy” oraz „Wyrok na notariusza” opublikowanych w Kurierze Szczecińskim odpowiednio w dniach 23 stycznia 2015 r., 13 lutego 2015 r., 27 listopada 2015 r., 28 grudnia 2015 r., 31 grudnia 2015 r., 9 września 2016 r. oraz 11 października 2016 r., a także stronie internetowej gazety, w których to artykułach zawarto nieprawdziwe i niesprawdzone informacje na temat sposobu świadczenia usług przez Pana Przemysława Rafała Chmurę, w czasie gdy wykonywał on zawód notariusza, oraz o rzekomych nieprawidłowościach, których miał się dopuścić przy świadczeniu tych usług. Mirosław Kwiatkowski zobowiązuje się również do poszanowania dóbr osobistych Pana Przemysława Rafała Chmury.”