Sobota, 27 kwietnia 2024 r.

Piłka nożna. Zwycięskie pozegnanie Olimpii

Data publikacji: 13 listopada 2016 r. 12:57
Ostatnia aktualizacja: 13 listopada 2016 r. 12:57

Piłkarki Olimpii Szczecin zwycięstwem pożegnały swoich nielicznych kibiców przed zakończeniem jesiennej rundy spotkań. Mecz z Piasecznem wygrany 3:2 (1:1) był bowiem ostatnim rozegranym w Szczecinie w tym roku.

Szczecinianki wygrały zasłużenie. Niemal przez cały mecz miały przewagę, kontrolowały mecz, a jednak rozmiary wygranej nie są przekonujące.

Zaczęło się dla Olimpii nieszczęśliwie. Przyjezdne uzyskały prowadzenie po klasycznej kontrze. Jeszcze przed przerwą Janik wyrównała, a po tej bramce nastąpiło niemal oblężenie bramki rywalek.

Szczecinianki udokumentowały swoją przewagę po przerwie zdobyciem dwóch bramek, ale strata gola na 10 minut przed końcem spowodowała, że końcówka spotkania była bardzo nerwowa. (par)

Bramki: 0:1 Ciupińska (26), 1:1 Janik (39), 2:1 Fil (61), 3:1 Fil (77), 3:2 Dudek (81)

Olimpia grała w składzie: Niestorowicz - Preś, Michalczyk, Szwed, Szymaszek, Lachman, Fil, Janik. Niewolna, Sudyk, Ratajczyk.