Sobota, 20 kwietnia 2024 r.

Piłka nożna. Zryw lepszy od Vielgovii

Data publikacji: 16 maja 2022 r. 23:27
Ostatnia aktualizacja: 16 maja 2022 r. 23:28

W miniony weekend rozegrano 25. kolejkę piłkarskiej Klasy A Grupy 3. Odbyło się siedem spotkań, w których strzelono 29 bramek, a w meczu na szczycie Zryw Kołbaskowo pokonał u siebie Vielgovię Wielgowo 1:0.

Jedyną bramkę w tym spotkaniu zdobył Arkadiusz Korobejko, który strzałem głową przy tak zwanym bliższym słupku, umieścił piłkę w siatce. W meczu nie brakowało okazji strzeleckich, szczególnie w drugiej połowie. Poprzeczki, wybicia piłki z linii bramkowej czy stuprocentowe sytuacje - dużo działo się w tym pojedynku. Kasta Majowe pewnie pokonała u siebie Znicz Niedźwiedź 5:1. Czerwoną kartką przy wyniku 3:1 ukarany został Mateusz Giec, zawodnik gospodarzy. Po tym zdarzeniu obraz gry jednak nie uległ zmianie, a Kasta strzeliła jeszcze dwie bramki. W meczu sąsiadów w tabeli, Wołczkowo Bezrzecze przegrało u siebie z Czarnymi Szczecin 0:2. Bramki dla gości zdobyli: Wojciech Hołdowski i Mateusz Dammeyer. W spotkaniu derbowym rozegranym już w środę, rezerwy Chemika pokonały na wyjeździe Tanowię Tanowo 3:1. Będący w górnej części tabeli zespół KP Przecław, rozgromił u siebie OKS Goleniów 5:0. Kolejne, dwie bramki dla przecławian zdobył Gracjan Sylwestrzak, były zawodnik m. in. Stali Szczecin. Z innych spotkań Leśnik Kliniska Wielkie pokonał na wyjeździe Promień Mosty 7:2, a Wicher Reptowo wygrał u siebie z Aquilą Szczecin 2:0. ©℗ (PR)