Środa, 19 czerwca 2024 r. 
REKLAMA

Piłka nożna. Znamy finalistów Pucharu Prezesa ZZPN

Data publikacji: 21 lutego 2023 r. 14:48
Ostatnia aktualizacja: 21 lutego 2023 r. 14:57
Piłka nożna. Znamy finalistów Pucharu Prezesa ZZPN
Okręt Mirand Szczecin wysoko wygrał w Koszalinie. Fot. KS Gwardia Koszalin Klub Piłkarski/Facebook  

Okręt Mirand Szczecin, GKS Mierzynianka Mierzyn, GKS Kołbacz i Rolpol Chlebowo, to zespoły, które wystąpią w piłkarskim turnieju finałowym o Puchar Prezesa ZZPN.

Na Euroboisku w Koszalinie Okręt Mirand Szczecin bez problemu pokonał juniorów Gwardii Koszalin 8:1, do przerwy prowadząc już 5:0. Wysoki wynik padł również na Euroboisku w Barlinku w spotkaniu Piasta Karsko z Mierzynianką Mierzyn, a goście wygrali 7:2. W pozostałych dwóch spotkaniach do wyłonienia zwycięzcy potrzebne były rzuty karne. W Goleniowie rezerwy Vinety Wolin prowadziły z GKS-em Kołbacz 3:1, ale nie utrzymały korzystnego wyniku do końca i przegrały w konkursie jedenastek 2:4. Bramki dla wikingów zdobyli: Szymon Emche, Roman Hutyria i Krystian Raczycki, a dla gości Kacper Tawrel (dwie) i Piotr Sipko. Z turnieju odpadają także juniorzy FASE Szczecin, którzy zagrali na Euroboisku w Stargardzie z Rolpolem Chlebowo. W regulaminowym czasie był remis 3:3, a bramki dla szczecinian zdobyli: Bartosz Walczak (dwa) i Mateusz Andruszko. W jedenastkach Rolpol zwyciężył 5:4.

Turnieju finałowy rozpocznie się w najbliższą niedzielę o godz. 11 w Płotach, a pary półfinałowe rozlosowane zostaną w czwartek o godz. 12 w siedzibie ZZPN.©℗

(PR)

 

REKLAMA
REKLAMA

Dodaj komentarz

HEJT STOP
0 / 500


REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA