poniedziałek, 23 lipca 2018.
Strona główna > Sport > Piłka nożna. Zdzisław Zygmunt prezesem spółki stadionowej

Piłka nożna. Zdzisław Zygmunt prezesem spółki stadionowej

Piłka nożna. Zdzisław Zygmunt prezesem spółki stadionowej
Data publikacji: 2017-09-29 11:23
Ostatnia aktualizacja: 2018-02-08 13:17
Wywietleń: 2089 294206

Zdzisław Zygmunt stanie na czele Spółki Inwestycje Miejskie Stadion. Po przeprowadzeniu rozmów ze wszystkim kandydatami, jednogłośną decyzję w tej sprawie podjęła Rada Nadzorcza. Uzasadnienie Rady Nadzorczej:

Wieloletnie doświadczenie zawodowe związane wyłącznie z branżą budowlaną, poparte udokumentowanymi okresami zatrudnienia i pełnienia funkcji w przedsiębiorstwach budowlanych na wszystkich szczeblach, od majstra budowy do prezesa zarządu przedsiębiorstw budowlanych, jak również posiadane uprawnienia zawodowe do pełnienia samodzielnych funkcji w budownictwie o specjalności konstrukcyjno-budowlanej, przesądzają w ocenie Rady Nadzorczej o zasadności jednogłośnego wyboru Pana Zdzisława Zygmunta jako kandydata do Zarządu Spółki Inwestycje Miejskie Stadion Sp. z o.o. w organizacji z siedzibą w Szczecinie.”

Zdzisław Zygmunt – lat 57, absolwent Politechniki Szczecińskiej (budownictwo lądowe w specjalności: konstrukcje budowlane i inżynierskie), członek Zachodniopomorskiej Okręgowej Izby Inżynierów Budownictwa, w branży budowlanej nieprzerwanie od 1991 r., pracował m.in.: w firmie ARS KOMFORT USŁUGI, Stargardzkim Przedsiębiorstwie Budowlano-Montażowym oraz w firmach BUCHALTER i MITEX. Od 10 lat prowadzi własną działalność gospodarczą (GLOBALBUD).

Powołanie na stanowisko Prezesa Spółki Inwestycje Miejskie Stadion nastąpi na dniach, po spełnieniu przez kandydata wymogów ustawowych określonych m.in. w ustawie z dnia 21 sierpnia 1997 r. o ograniczeniu prowadzenia działalności gospodarczej przez osoby pełniące funkcje publiczne.

(par)

Komentarze

c
Mistrzowska zagrywka teraz to Zygmunt będzie tym złym, a Krzystek tym dobrym.
2017-09-29 21:27:55
zenek
Śmieszą mnie te komentarze, że do budowania stadionu Prezes spółki musi być budowlańcem.... Komiczne. Prezes spółki musi być osobą zarządzającą spółką i wszystkimi jej obszarami. Spółka nie będzie budowała tego stadionu. Spółka ta będzie zamawiającym stadion, będzie zatem odpowiedzialna za wynegocjowanie kontraktu z wykonawcą, jego podpisanie, monitorowanie sposobu realizacji kontraktu poprzez inżyniera kontraktu (jeśli takie rozwiązanie wybierze), rozliczenie kontraktu i przejęcie obiektu, a następnie zarządzanie obiektem. Ponadto, na Prezesie spoczywa odpowiedzialność za bieżące sprawy spółki. Większość tych zadań to działka prawna oraz zarządcza. Śmiem zatem twierdzić, że idealnym prezesem byłaby osoba z doświadczeniem w obszarach zamówień i kontraktowania. Infantylne są takie uproszczenia, że budowlaniec będzie idealny na tym stanowisku. Śmiem twierdzić, że tak właśnie nie będzie bo nie ma on kompetencji w negocjowaniu i zawieraniu kontraktów na budowę dużych obiektów użyteczności publicznej po stronie zamawiającego. Super że był kiedyś majstrem, że prowadził przedsiębiorstwo budowlane ale to wciąż mało do projektu o wartości kilkudziesięciu mln PLN, gdzie płatnikiem będzie miasto/jego mieszkańcy.
2017-09-29 20:25:43
Startujemy !
Panie Zygmunt , trzeba zabierać się natychmiast do pracy. Powodzenia !!!
2017-09-29 18:18:16
dobra zmiana
To Zdzisław czy Zygmunt?
2017-09-29 15:30:57
Do ciebie osilku @
Poniewaz bylem tyle lat pilkarzem Pogoni pewnie nie najgorszym znam historie Szczecina a jak...W tym czasie jaK STOCZNIA BYLA POTEGA i produkowala prpmy i statki to ta w Roctocku prodokowwla kajaki i porownianie jest zadne.Pmiatam w 1962 r jak plynelismy jako pilkareze Pogoni do Ystad wlasnie nowym promem zbudowanym w Szczecinskiej Stoczni pewnie siusiales wtedy jeszcze w majtki i mamusia ci pieluchy musiala zmieniac.Tam w Ystad za glowy sie lapali ze takie cudo mozna bylo zrobic.Jesli teraz folksdojczem jestes to nim badz.;Masz blisko do Gdanska i tam wlasnie stalo sie to co nigdy , nigdy nie stanie sie w Szczecinie.Rozumiesz osllku? No bo czym byla propozycja rugowania polskiego klubu Pogon za lotnisko?NO czym? Jak juz tego Misia z Edynburga sprowadza i beDzie stal jego pomnik przy wejsciu to pewnie nie wpusci cie na mecz Pogoni mimo ze bilet kupisz gowniarzu!
2017-09-29 15:16:26
Ad. Obserwator
Zalecam lekarza choć nie wiem czy już nie jest za późno ...
2017-09-29 14:45:09
zz
TO, że nie jest to nazwisko z pierwszych stron gazet, nie oznacza, że ten pan nie zna prywatnie, kogo trzeba ;)
2017-09-29 14:18:27
@Bravo!
bierz polowe dawki. ta jest za mocna
2017-09-29 14:13:47
Brawo!
Szczecin byl znany ze Stoczni i Pogoni.Jesli bedzie tak jak widac na zdjeciach szkopy beda zazdroscic bo jak oni budowali to nie budowali za swoje ..dawno temu ..i teraz maja wkrotce muzealne .. Za to w polskim klubie Pogon Szczecin super stadion i jestem pewny najlepszy w Polsce i nie tylko w Polsce..Brawo!!!!!
2017-09-29 12:58:45
nick
lol. toż to nie po polsku! zatrudniać fachowca z branży na stanowisku prezesa! kto widział! nie było już żadnych pociotków i koleżków do obsadzenia? niewiarygodne!
2017-09-29 12:21:28
obserwator
jakie zarobki dla tego Pana????Ile kasy będzie wyciągał z naszych podatków. Po co nam stadion jak my piłkarzy nie mamy? A ci co są to podczas gry potykają się o własne nogi i nie potrafią strzelić do pustej bramki z pola karnego przeciwnika? Nawet stadion najpiękniejszy na świecie nic nam nie pomoże aby zdobywać trofea.Sukces tworzą ludzie i nie martwe stadiony. Ostro protestuję . Ten Pan powinien pracować za darmo!!!
2017-09-29 11:49:12

Dodaj komentarz

Akceptuję regulamin. Link do regulaminu
Pogoda
17
na godz. 03:00
Zobacz prognozę na trzy dni

Przez granice

Dodatek specjalny do „Kuriera Szczecińskiego”
wienbe logo Oderpartnerschaft logo
CZYTAJ WIĘCEJ

Über die Grenzen

Sonderbeilage der Zeitung „Kurier Szczeciński”
wienbe logo Oderpartnerschaft logo
LESEN SIE MEHR

Filmy

Potańcówka w szczecińskiej Różance
Flis przypłynął do Szczecina
Zjazd Młodych Gwiazd 2018 i „Siedem życzeń”
Poprzedni Następny

Nekrologi

kondolencje

W Kurierze Szczecińskim
Kup najnowsze lub archiwalne wydanie Kuriera Szczecińskiego w wersji elektronicznej.
Przejdź do sklepu
Zamieść ogłoszenie w Kurierze Szczecińskim oraz w wersji elektronicznej.
Daj Ogłoszenie
Cyfrowy