czwartek, 21 czerwca 2018.
Strona główna > Sport > Piłka nożna. Zakochaj się w Pogoni

Piłka nożna. Zakochaj się w Pogoni

Piłka nożna. Zakochaj się w Pogoni
Data publikacji: 2016-02-01 22:27
Ostatnia aktualizacja: 2016-02-01 23:17
Wywietleń: 1604 115524

Pod hasłem "Zakochaj się w Pogoni" odbędzie się tegoroczna prezentacja Pogoni Szczecin, organizowana podczas meczu futsalowej Pogoni '04 Szczecin. Nastąpi przed inauguracyjnym spotkaniem Pogoni Szczecin z Koroną Kielce (15 lutego, g. 18) w hali Azoty Arena.

Co każdy kibic Pogoni Szczecin powinien zapamiętać, by trafić na przedrundową prezentację drużyny? Liczbę „14”! Właśnie 14 lutego, o g. 14, futsalowa Pogoń ’04 Szczecin zmierzy się z Gwiazdą Ruda Śląska. Meczowi towarzyszyć będzie wiele atrakcji, a największą z nich będzie prezentacja piłkarzy Pogoni Szczecin.

Ekstraklasowi zawodnicy zaprezentują się kibicom w przerwie spotkania Pogoni ’04 i Gwiazdy. Za zgodą Futsal Ekstraklasy (która organizuje zawodową ligę futsalu) i Polskiego Związku Piłki Nożnej przerwa zostanie wydłużona i będzie to czas, gdy kibicom na parkiecie zaprezentują się piłkarze i trenerzy Pogoni Szczecin.

Dla fanów, którzy 14 lutego zjawią się w hali, piłkarze będą mieli oczywiście przygotowane niespodzianki. Każdy z piłkarzy oraz trenerów, a także wszyscy z szerokiego sztabu pierwszej drużyny wyekspediują w kierunku fanów podpisane futbolówki.

Tego dnia premierę będzie miał najnowszy plakat Pogoni, z fotografią Portowców wykonaną podczas sesji zdjęciowej w Turcji. Każdy kibic będzie mógł otrzymać poster, a część plakatów będzie wcześniej podpisana przez zawodników.

W dniu meczu w hali funkcjonować będzie również punkt kibica Pogoni. Każdy będzie mógł nabyć bilet i karnet na mecze Portowców, wyrobić kartę kibica albo kupić gadżet. 1000 bezpłatnych biletów powędruje do kibiców, którzy jako pierwsi kupią karnet!

Abonamentowicze ze specjalnymi biletami będą mogli w dniu meczu wejść na halę wejściem „VIP”. Bilet na prezentację oczywiście uprawnia do wejścia na mecz Futsal Ekstraklasy Pogoń '04 Szczecin – Gwiazda Ruda Śląska oraz do zajęcia dowolnego miejsca na hali (poza sektorem VIP).

Kto nie „załapie się” na bezpłatną wejściówkę, może zakupić bilet na mecz w atrakcyjnej cenie. Dorośli zapłacą tylko 5 zł, uczniowie i studenci 3 zł, a dzieci do lat 7 na halę wejdą za darmo.

To idealny dzień, by zakochać się w Pogoni!

Komentarze

novy seson
Matras wygląda na zdjęciu, jakby mu głowę przekleili ze zdjęcia z 7 klasy podstawówki:D A kudła jakiś takiś nie wkomponowany w bandę łysego:/ a szkoda:)
2016-02-01 22:52:49

Dodaj komentarz

Akceptuję regulamin. Link do regulaminu
Pogoda
16
na godz. 15:00
Zobacz prognozę na trzy dni

Przez granice

Dodatek specjalny do „Kuriera Szczecińskiego”
Przez granice
CZYTAJ WIĘCEJ

Über die Grenzen

Sonderbeilage der Zeitung „Kurier Szczeciński”
Uber die grenzen
LESEN SIE MEHR

Filmy

Strefa kibicowała naszym
Odsłonięcie pomnika Lecha Kaczyńskiego
Finalistki Gryfii na plenerze cz.2
Poprzedni Następny

Nekrologi

W Kurierze Szczecińskim
Kup najnowsze lub archiwalne wydanie Kuriera Szczecińskiego w wersji elektronicznej.
Przejdź do sklepu
Zamieść ogłoszenie w Kurierze Szczecińskim oraz w wersji elektronicznej.
Daj Ogłoszenie
Cyfrowy