niedziela, 27 maja 2018.
Strona główna > Sport > Piłka nożna. Z Lecha do Świtu

Piłka nożna. Z Lecha do Świtu

Piłka nożna. Z Lecha do Świtu
Data publikacji: 2017-08-02 15:23
Wywietleń: 912 286516

Kontrakt z III-ligowym Świtem Skolwin podpisał kolejny piłkarz, a jest nim Kacper Wojdak, który został wypożyczony z poznańskiego Lecha.

Nominalną pozycją nowego piłkarza Świtu jest obrona, gdzie występował w stolicy Wielkopolski zarówno w zespole rezerw jak i Juniorów Starszych (CLJS). Zawodnik ma na swoim koncie również kilka występów w młodzieżowych reprezentacjach kraju do lat 18 i 19.

Zawodnik mimo młodego wieku imponuje opanowaniem oraz spokojem podczas wyprowadzania piłki, a w skolwińskiej ekipie liczą, że u boku doświadczonego Michała Kołodziejskiego, który powrócił z Olimpii Zambrów, będzie pewnym punktem defensywy.©℗ (mij)

Fot. facebook

Komentarze

Dodaj komentarz

Akceptuję regulamin. Link do regulaminu
Pogoda
14
na godz. 03:00
Zobacz prognozę na trzy dni

Przez granice

Dodatek specjalny do „Kuriera Szczecińskiego”
Przez granice
CZYTAJ WIĘCEJ

Über die Grenzen

Sonderbeilage der Zeitung „Kurier Szczeciński”
Uber die grenzen
LESEN SIE MEHR

Filmy

Różne odcienie filharmonii
Zwiedzanie z prezydentem
Opóźnienia na szczecińskim dworcu
Poprzedni Następny

Nekrologi

kondolencje

W Kurierze Szczecińskim
Kup najnowsze lub archiwalne wydanie Kuriera Szczecińskiego w wersji elektronicznej.
Przejdź do sklepu
Zamieść ogłoszenie w Kurierze Szczecińskim oraz w wersji elektronicznej.
Daj Ogłoszenie
Cyfrowy
„Mirosław Kwiatkowski niniejszym przeprasza za bezprawne naruszenie dóbr osobistych Pana Przemysława Rafała Chmury, których to naruszeń dopuścił się w treści sporządzonych przez siebie artykułów pod tytułem: – „Biuro nieruchomości w przepompowni”, „Pośredników ci u nas dostatek”, „Wypaczone notarialne umowy”, „Notariusze naginali przepisy”, „Czarna dziesiątka mijającego roku”, „Chwasty tygodnia”, „Pośrednicy drwią z Temidy” oraz „Wyrok na notariusza” opublikowanych w Kurierze Szczecińskim odpowiednio w dniach 23 stycznia 2015 r., 13 lutego 2015 r., 27 listopada 2015 r., 28 grudnia 2015 r., 31 grudnia 2015 r., 9 września 2016 r. oraz 11 października 2016 r., a także stronie internetowej gazety, w których to artykułach zawarto nieprawdziwe i niesprawdzone informacje na temat sposobu świadczenia usług przez Pana Przemysława Rafała Chmurę, w czasie gdy wykonywał on zawód notariusza, oraz o rzekomych nieprawidłowościach, których miał się dopuścić przy świadczeniu tych usług. Mirosław Kwiatkowski zobowiązuje się również do poszanowania dóbr osobistych Pana Przemysława Rafała Chmury.”