wtorek, 22 maja 2018.
Strona główna > Sport > Piłka nożna. Z Jagiellonią bez Matrasa, Nunesa i Deleva

Piłka nożna. Z Jagiellonią bez Matrasa, Nunesa i Deleva

Piłka nożna. Z Jagiellonią bez Matrasa, Nunesa i Deleva
Data publikacji: 2016-10-01 14:40
Ostatnia aktualizacja: 2016-10-01 18:12
Wywietleń: 1168 157393

Piłkarze Pogoni Szczecin zagrają w niedzielnym meczu z Jagiellonią w Białymstoku bez Mateusza Matrasa, Ricardo Nunesa i Spasa Deleva. Żaden z nich nie wsiadł do samolotu lecącego w sobotnie popołudnie z Goleniowa do Warszawy, gdzie drużyna przesiądzie się do autokaru i uda się na miejsce niedzielnego meczu.

Cała trójka nie zagra w Białymstoku z powodu kontuzji. Dolegliwość Matrasa trwa już od spotkania z Górnikiem Łęczna. Piłkarz z powodu urazu nie grał już w środowym spotkaniu z Jagiellonią w 1/8 finału pucharu Polski.

Nunes nawet nie wziął udziału w sobotnim treningu. Przeprowadzone w sobotni poranek badania wykluczyły udział tego piłkarza w niedzielnym spotkaniu. Delev wyszedł na sobotni trening, ale nie dotrwał do jego końca. Sztab trenerski w porozumieniu ze sztabem medycznym podjęli decyzję, że w Białymstoku zagrają piłkarze tylko w pełni sił.

Trójka kontuzjowanych graczy, to nie jedyni piłkarze w Pogoni, którzy zmagają się z problemami zdrowotnymi. Od początku sezonu trener Moskal nie może korzystać z Davida Niepsuja, który nawet nie zdążył w nowej drużynie zadebiutować. Kontuzjowany jest też 20-letni bramkarz Adrian Henger.

Trener Moskal zabrał zatem do Białegostoku wszystkich zdrowych piłkarzy, jakich miał do dyspozycji.

Kadra na mecz z Jagiellonią Białystok:

Bramkarze: Dawid Kudła, Jakub Słowik.

Obrońcy: Cornel Rapa, Sebastian Rudol, Jarosław Fojut, Mateusz Lewandowski, Hubert Matynia.

Pomocnicy: Adam Gyurcso, Adam Frączczak, Marcin Listkowski, Rafał Murawski, Robert Obst, Kamil Drygas, Takafumi Akahoshi, Dawid Kort, Jakub Piotrowski.

Napastnicy: Łukasz Zwoliński, Seiya Kitano. ©℗ (par)

Komentarze

Czytelnik
Nie no-skład "po byku" Teraz wszystko jasne dlaczego w środę w PP padł taki wynik.
2016-10-01 17:37:26
guciu
Żeby w Białystku na słonecznym stadionie słońce świeciło a nie rozdzielać szaty kogo zabraknie w Pogoni w meczu z Jagą.
2016-10-01 17:24:04

Dodaj komentarz

Akceptuję regulamin. Link do regulaminu
Pogoda
15
na godz. 21:00
Zobacz prognozę na trzy dni

Przez granice

Dodatek specjalny do „Kuriera Szczecińskiego”
Przez granice
CZYTAJ WIĘCEJ

Über die Grenzen

Sonderbeilage der Zeitung „Kurier Szczeciński”
Uber die grenzen
LESEN SIE MEHR

Filmy

Zwiedzanie z prezydentem
Opóźnienia na szczecińskim dworcu
Otwarcie groty
Poprzedni Następny

Nekrologi

kondolencje

Joannie Walczak
W Kurierze Szczecińskim
Kup najnowsze lub archiwalne wydanie Kuriera Szczecińskiego w wersji elektronicznej.
Przejdź do sklepu
Zamieść ogłoszenie w Kurierze Szczecińskim oraz w wersji elektronicznej.
Daj Ogłoszenie
Cyfrowy
„Mirosław Kwiatkowski niniejszym przeprasza za bezprawne naruszenie dóbr osobistych Pana Przemysława Rafała Chmury, których to naruszeń dopuścił się w treści sporządzonych przez siebie artykułów pod tytułem: – „Biuro nieruchomości w przepompowni”, „Pośredników ci u nas dostatek”, „Wypaczone notarialne umowy”, „Notariusze naginali przepisy”, „Czarna dziesiątka mijającego roku”, „Chwasty tygodnia”, „Pośrednicy drwią z Temidy” oraz „Wyrok na notariusza” opublikowanych w Kurierze Szczecińskim odpowiednio w dniach 23 stycznia 2015 r., 13 lutego 2015 r., 27 listopada 2015 r., 28 grudnia 2015 r., 31 grudnia 2015 r., 9 września 2016 r. oraz 11 października 2016 r., a także stronie internetowej gazety, w których to artykułach zawarto nieprawdziwe i niesprawdzone informacje na temat sposobu świadczenia usług przez Pana Przemysława Rafała Chmurę, w czasie gdy wykonywał on zawód notariusza, oraz o rzekomych nieprawidłowościach, których miał się dopuścić przy świadczeniu tych usług. Mirosław Kwiatkowski zobowiązuje się również do poszanowania dóbr osobistych Pana Przemysława Rafała Chmury.”