Środa, 24 kwietnia 2024 r. 
REKLAMA

Piłka nożna. Wysoka porażka Vinety

Data publikacji: 01 marca 2024 r. 19:23
Ostatnia aktualizacja: 01 marca 2024 r. 19:23
Piłka nożna. Wysoka porażka Vinety
Fot. Vineta Wolin/Facebook  

Plasujący się w czubie tabeli wikingowie z Wolina nieoczekiwanie wysoko przegrali w pierwszym meczu rundy wiosennej piłkarskiej III ligi z jednym z outsiderów z Luzina.

WIKĘD Luzino - VINETA Wolin 3:0 (1:0); 1:0 Krzysztof Wicki (34), 2:0 Jakub Krefft (67), 3:0 Damian Wojda (83).

Po ponad pół godzinie gry i dalekim wrzucie z autu, strzałem głową wynik meczu otworzył Krzysztof Wicki. W drugiej połowie bezpośrednio z rzutu wolnego rezultat podwyższył Jakub Krefft, a trzeci gol dla gospodarzy padł w końcówce po płaskim strzale Damiana Wojdy.

- W Luzinie było nieciekawie, bo nawierzchnia była fatalna i nie dało się grać ataku pozycyjnego, lecz byliśmy zmuszeni nastawić się głównie na długie piłki, a my takiej gry nie lubimy, lecz mimo wszystko stworzyliśmy sobie kilka dobrych sytuacji strzeleckich, ale też dały znać o sobie nasze błędy w defensywie, bo dwa pierwsze gole straciliśmy po stałych fragmentach gry - podsumował pojedynek trener Vinety Przemysław Cecherz.

Za tydzień w sobotę o godz.12 Vineta zmierzy się z wiceliderującą Elaną Toruń na własnym stadionie, ale tam też należy się spodziewać murawy w kiepskim stanie... ©℗ (mij)

REKLAMA
REKLAMA

Dodaj komentarz

HEJT STOP
0 / 500


REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA