Sobota, 20 lipca 2024 r.

Piłka nożna. Wyjazdowy remis Chemika

Data publikacji: 24 kwietnia 2021 r. 22:47
Ostatnia aktualizacja: 24 kwietnia 2021 r. 22:47

JAROTA Jarocin - CHEMIK Police 1:1 (0:1); 0:1 Ilja Michajłowski (9), 1:1 Mateusz Dunaj (57).

CHEMIK: Brzozowski - Chmielowiec (90 Siluk), Kosacki, Palej, Białek (62 Konik) - Dąbrowski (64 Drumlak), Michajłowski, Jakubiak, Data, Świder - Midzio

Początek spotkania należał do policzan, którzy przejęli inicjatywę i już w 9 minucie po rzucie wolnym i przedłużeniu dośrodkowania głową, Michajłowski strzałem z bliska uzyskał prowadzenie. W 40 minucie chemicy mogli podwyższyć wynik, lecz Świdrowi zabrakło szczęścia.

Po przerwie gospodarze zaatakowali i po niecałym kwadransie po dośrodkowaniu Dunaj przepchnął obrońcę zdobywając gola. Jarota miała jeszcze dwie świetne okazje do objęcia prowadzenia (m.in. w doliczonym czasie), ale wyśmienicie bronił Brzozowski. W 80 minucie bramkową szansę miał też Midzio, który strzelił tuż obok słupka. ©℗