sobota, 26 maja 2018.
Strona główna > Sport > Piłka nożna. Wygrana i remis juniorów młodszych

Piłka nożna. Wygrana i remis juniorów młodszych

Piłka nożna. Wygrana i remis juniorów młodszych
Data publikacji: 2017-08-26 18:30
Wywietleń: 847 289796

Juniorzy młodsi Pogoni Szczecin pokonali w wyjazdowym meczu Wartę Poznań 2:1 (1:0) po golach Wędrychowskiego i Wójcika. To było drugie zwycięstwo podopiecznych trenera Andrzeja Tychowskiego i dzięki temu szczecinianie prowadza w tabeli grupy IV.

- W pierwszej połowie kontrolowaliśmy mecz - ocenia spotkanie trener Tychowski. - Spotkanie wyglądało tak, jak sobie zaplanowaliśmy. Mieliśmy przewagę, stwarzaliśmy sytuacje, częściej utrzymywaliśmy się przy piłce. Rywal tylko raz nam zagroził, poza tym w defensywie spisywaliśmy się bez zarzutu.

Mecz w drugiej połowie wyrównał się. Miejscowi zagrali bardziej agresywnie, zaatakowali szczecinian wysokim pressingiem, zmusili do błędów i niedokładności. To jednak Pogoń zdobyła gola. Uzyskał go Wójcik, który przyłożył nogę po znakomitej, indywidualnej akcji Rościszewskiego.

- Chciałem wyróżnić Jachnę i Wędrychowskiego - powiedział trener Tychowski. - Ten pierwszy bardzo dobrze sobie radził na pozycji defensywnego pomocnika, natomiast Marcel po raz pierwszy zagrał na środku ataku i spisywał się na nowej pozycji znakomicie.

Drugi remis zanotowała drużyna AP Pogoni Szczecin w rozgrywkach juniorów młodszych. Zespół z rocznika 2002 tym razem bezbramkowo zremisował na własnym boisku z Arką Gdynia. Mecz był wyrównany, obie drużyny miały swoje szanse na zmianę wyniku, ale zbyt wielu klarownych okazji ani jedni, ani drudzy nie stworzyli. ©℗ (par)

Fot. R. Pakieser

 

Komentarze

Dodaj komentarz

Akceptuję regulamin. Link do regulaminu
Pogoda
21
na godz. 18:00
Zobacz prognozę na trzy dni

Przez granice

Dodatek specjalny do „Kuriera Szczecińskiego”
Przez granice
CZYTAJ WIĘCEJ

Über die Grenzen

Sonderbeilage der Zeitung „Kurier Szczeciński”
Uber die grenzen
LESEN SIE MEHR

Filmy

Różne odcienie filharmonii
Zwiedzanie z prezydentem
Opóźnienia na szczecińskim dworcu
Poprzedni Następny

Nekrologi

kondolencje

W Kurierze Szczecińskim
Kup najnowsze lub archiwalne wydanie Kuriera Szczecińskiego w wersji elektronicznej.
Przejdź do sklepu
Zamieść ogłoszenie w Kurierze Szczecińskim oraz w wersji elektronicznej.
Daj Ogłoszenie
Cyfrowy
„Mirosław Kwiatkowski niniejszym przeprasza za bezprawne naruszenie dóbr osobistych Pana Przemysława Rafała Chmury, których to naruszeń dopuścił się w treści sporządzonych przez siebie artykułów pod tytułem: – „Biuro nieruchomości w przepompowni”, „Pośredników ci u nas dostatek”, „Wypaczone notarialne umowy”, „Notariusze naginali przepisy”, „Czarna dziesiątka mijającego roku”, „Chwasty tygodnia”, „Pośrednicy drwią z Temidy” oraz „Wyrok na notariusza” opublikowanych w Kurierze Szczecińskim odpowiednio w dniach 23 stycznia 2015 r., 13 lutego 2015 r., 27 listopada 2015 r., 28 grudnia 2015 r., 31 grudnia 2015 r., 9 września 2016 r. oraz 11 października 2016 r., a także stronie internetowej gazety, w których to artykułach zawarto nieprawdziwe i niesprawdzone informacje na temat sposobu świadczenia usług przez Pana Przemysława Rafała Chmurę, w czasie gdy wykonywał on zawód notariusza, oraz o rzekomych nieprawidłowościach, których miał się dopuścić przy świadczeniu tych usług. Mirosław Kwiatkowski zobowiązuje się również do poszanowania dóbr osobistych Pana Przemysława Rafała Chmury.”