Środa, 24 kwietnia 2024 r. 
REKLAMA

Piłka nożna. W sobotę finał Pucharu Prezesa ZZPN z „Kurierem"

Data publikacji: 23 lutego 2024 r. 09:51
Ostatnia aktualizacja: 23 lutego 2024 r. 09:51
Piłka nożna. W sobotę finał Pucharu Prezesa ZZPN z „Kurierem"
Jednym z uczestników finałowego turnieju w Płotach jest Znicz Niedźwiedź, którego piłkarzy (w pomarańczowych koszulkach) widzimy podczas meczu ćwierćfinałowego. Fot. Ryszard PAKIESER  

Poprzez rozgrywki grupowe i mecze fazy play-off, aż do wielkiego finału dotarł zimowy turniej piłkarski o Puchar Prezesa ZZPN Macieja Mateńki, a cztery najlepsze drużyny spotkają się w mini turnieju o godz. 10 w Płotach na boisku ze sztuczną trawą przy ul. Koszalińskiej (obok głównego stadionu miejscowej Polonii).

Rozgrywki tak się potoczyły, że do finałowej batalii awansowały dwa zespoły juniorów i dwie drużyny seniorów. Najpierw na boisko wybiegnie młodzież i w pierwszym półfinale FASE Szczecin zagra z juniorami Błękitnych Stargard. Po nich zagrają dorośli piłkarze i A-klasowy Znicz Niedźwiedź zmierzy się z występującą w Klasie Okręgowej Arkonią Szczecin. Następnie rozegrane zostanie spotkanie o III miejsce, a po nim - wielki finał. Każdy mecz będzie trwał 2 razy po 25 minut. Każda drużyna otrzyma pamiątkowy puchar, a także sprzęt sportowy. 

Patronat nad imprezą sprawuje nasza redakcja, bo jest to w pewnym sensie kontynuacja turniejów o Puchar „Kuriera Szczecińskiego", których odbyło się 45 edycji (37 w tradycyjnej formule na boiskach i 8 w wersji halowej).  (mij)

REKLAMA
REKLAMA

Dodaj komentarz

HEJT STOP
0 / 500


REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA