Piłka nożna. W IV lidze Vineta traci punkty

Data publikacji: 07 maja 2022 r. 23:33
Ostatnia aktualizacja: 07 maja 2022 r. 23:50
Chemik Police zagrał z rezerwami Błękitnych Stargard na piątkę. Fot. Ariel SZYDŁOWSKI

W piłkarskiej IV lidze lider tabeli, Vineta Wolin zremisowała w Sądowie z zespołem Białych 2:2 i ma już tylko 4 punkty przewagi nad Flotą Świnoujście, która pokonała na wyjeździe zespół Sokoła Karlino 4:0, a dwie bramki dla wyspiarzy zdobył doświadczony Damian Staniszewski.

Hutnik Szczecin wygrał na wyjeździe z sąsiadem w tabeli, Orłem Wałcz 1:0, a zwycięską bramkę w 72. minucie zdobył Kacper Karman. Jeziorak Załom przegrał u siebie z Olimpem Gościno aż 2:6. Koło 60. minuty był już wynik 0:5, a honorowe trafienia dla gospodarzy uzyskali Patryk Gawiński i Michał Kochanowski, zaś cztery bramki dla Olimpu zdobył Adrian Rutkowski. Chemik Police pokonał u siebie rezerwy Błękitnych Stargard aż 5:1, a dwie bramki zdobył Emil Jędraszak. W dobrej formie znajduje się Gwardia Koszalin, która pokonała na wyjeździe MKP Szczecinek 4:3, a zwycięska bramkę w 89. minucie zdobył Mateusz Myśliński.