Piłka nożna. W IV lidze porażka Kluczevii i wygrana Floty

Data publikacji: 22 kwietnia 2023 r. 21:38
Ostatnia aktualizacja: 22 kwietnia 2023 r. 23:38

W meczu na szczycie piłkarskiej IV ligi Polski Cukier Kluczevia Stargard przegrała u siebie z Bałtykiem Koszalin 1:2. Dla gospodarzy honorową bramkę strzelił Michał Magnuski, zaś dla gości trafili Radosław Mikołajczak i najlepszy strzelec drużyny - Adrian Cybula.

W drugim hitowym starciu, Flota Świnoujście wygrała w Koszalinie z miejscową Gwardią 2:1, już do przerwy prowadząc 2:0, po dwóch bramkach Adama Wiejkucia. W drugiej połowie jedyną bramkę dla gwardzistów zdobył Dawid Cempa. Iskierka bez problemu pokonała u siebie ostatnią w tabeli Gavię Choszczno 3:0, a gole strzelili: Jakub Pożyczka, Dominik Grochowski i Paweł Jałoszyński. Chemik Police zremisował na wyjeździe z Olimpem Gościno 1:1. W drugiej połowie bramkę dla policzan zdobył Karol Zarembski, który zastąpił na boisku kontuzjowanego Dawida Szalę. W Sądowie Biali wygrali z Dębem Dębno 3:0, a bramki zdobyli: Karol Ogórek (2) i Rodrigo Ibanez. ©℗ (PR)