Czwartek, 18 lipca 2024 r.

Piłka nożna. W IV lidze Iskierka przegrywa w Postominie

Data publikacji: 18 marca 2023 r. 21:09
Ostatnia aktualizacja: 18 marca 2023 r. 22:09

W spotkaniach 20. kolejki piłkarskiej Kipsta IV ligi padło 27 bramek, zaś w Postominie, po golach Fabiana Słowińskiego i Oleksandra Maliasa, Iskierka Szczecin przegrała na wyjeździe z miejscową Wieżą 0:2, a po przerwie goście Miłosz Kraśniewicz i Paweł Jałoszyński nie wykorzystali dwóch rzutów karnych.

Hutnik Szczecin przegrał na wyjeździe z Orłem Wałcz 0:3, a gole zdobyli Daniel Popiołek (2) i Konrad Trzmiel. Chemik Police wysoko pokonał u siebie Gavię Choszczno 4:0, a bramki strzelili: Emil Andrzejewski, Daniel Kowalczyk, Dominik Dąbrowski i Jakub Żelazowski. Flota Świnoujście pokonała u siebie Mechanika Bobolice 2:1, choć do przerwy przegrywała 0:1. Bramki dla wyspiarzy strzelili Krzysztof Bątkowski i w ostatniej minucie - Mike Janiszewski. W ostatnim kwadransie zespół z Bobolic grał w dziesiątkę, a bramkę dla Mechanika strzelił Wojciech Gersztyn. Bałtyk Koszalin pokonał u siebie Wybrzeże Rewalskie Rewal 4:1, a hat-trickiem popisał się Adrian Cybula, a na listę koszalińskich snajperów wpisał się jeszcze Jakub Forczmański, który w pierwszej połowie nie wykorzystał rzutu karnego. ©℗