Niedziela, 08 września 2024 r.

Piłka nożna. W IV lidze derby na remis

Data publikacji: 07 września 2024 r. 22:04
Ostatnia aktualizacja: 07 września 2024 r. 22:09

W piłkarskiej Keeza IV lidze odbyła się 6. seria spotkań, w której niespodziewanie punkty straciła Polski Cukier Kluczevia Stargard, remisując na wyjeździe z Błękitnymi II Stargard 1:1.

Kluczevia prowadziła do przerwy 1:0, a bramkę z rzutu wolnego strzelił Fabian Pach. W drugiej połowie młodzież ze Stargardu posiadała przewagę i pod koniec meczu gola głową zdobył Maciej Ogielski. W kadrze gospodarzy na to spotkanie znalazło się aż 14 młodzieżowców.

Już w środku tygodnia rozegrano pojedynek Bałtyku Koszalin z Chemikiem Police, w którym górą byli koszalinianie, wygrywając na swoim obiekcie 5:0. Bramki dla Bałtyku zdobyli: Alan Krauze, Dmytro Halko, Wiktor Dodzian, Patryk Sobolewski i Kacper Szaflarski.

Biali Sądów pokonali na wyjeździe MKP Szczecinek 4:0, a golami podzielili się: Dmytro Kopytow (2), Mykola Markow i Grzegorz Magnuski. Pierwsze zwycięstwo w sezonie odniósł Olimp Gościno, który pokonał u siebie Gavię Choszczno 3:0, a gole w tym meczu zdobywali: Marcin Nowicki, Bartosz Stadnik i Adrian Rutkowski.

W Manowie miejscowy GKS przegrał z Orłem Wałcz 0:2, a gole dla przyjezdnych strzelili: Wojciech Suślik i Jakub Kuzio.

Iskierka Mirand Szczecin przegrała na wyjeździe ze Spartą Gryfice 1:2, tracąc bramki w ostatnim kwadransie. Na listę strzelców wpisali się: Konrad Bartoszewicz i Kamil Wiśniewski. Dla Iskierki honorową bramkę strzelił Szymon Emche. ©℗ (PR)