środa, 20 stycznia 2021r.

Piłka nożna. W derbach Pogoń lepsza od FASE

Data publikacji: 2017-09-09 19:06
Ostatnia aktualizacja: 2017-09-09 19:06
Piłka nożna. W derbach Pogoń lepsza od FASE
 

Młodzi piłkarze Pogoni szczecin do lat 15 (rocznik 2003) rozgromili na własnym boisku drużynę FASE Szczecin 6:0 (3:0) w meczu czwartej kolejki Makroregionalnej Ligi Trampkarzy. Dla FASE to pierwsza porażka w sezonie, dla Pogoni trzecia wygrana i zasłużone miano najlepszej drużyny w mieście.

Mecz od samego początku odbywał się pod zdecydowane dyktando gospodarzy, którzy wykorzystywali siłę fizyczną, byli lepiej dysponowani pod względem szybkościowym i piłkarskim.

Pierwszoplanowa postacią był Kacper Kozłowski, który zdobył dwa gole, był inicjatorem niemal wszystkich ataków portowców, imponował przygotowaniem fizycznym, znakomitym strzałem, dryblingiem, długim podaniem i ambicją.

Bardzo dobre wrażenie pozostawili po sobie: Korczakowski, Łęgowski, Turski. Każdy z nich na obecnym etapie rozwoju prezentuje bardzo wysoką jakość. To dopiero 14-latkowie, ale znakomicie rokujący, prezentujący się na boisku bardziej jak dorośli piłkarze, niż dzieci.

Spotkanie było jednostronnym widowiskiem, ale było na co popatrzeć. Piłkarze obu drużyn stanowili trzon reprezentacji województwa, która dwa miesiące temu wywalczyła wicemistrzostwo Polski. Po tym co zobaczyliśmy w wykonaniu młodych portowców w sobotę, to widać, że absolutnie nieprzypadkowo. (par)

Fot. R. Pakieser

Dodaj komentarz

HEJT STOP


Tylko teraz -50% na prenumertę eKuriera. KUP TERAZ