Data publikacji: 13 lipca 2024 r. 22:55
Ostatnia aktualizacja: 13 lipca 2024 r. 23:36
Flota pokonała Wartę. Fot. MKS Flota/Piotr ZGRAJA

Zachodniopomorscy piłkarscy III-ligowcy rozgrywali w sobotę sparingi, a beniaminek Wybrzeże Rewalskie Rewal ograniczył się do gry wewnętrznej.

Błękitni Stargard prowadzili na wyjeździe z II-ligową Chojniczanką Chojnice po strzale Julian Kamiński w 62. minucie, ale po kwadransie wyrównał Marcin Kozina i pojedynek zakończył się remisem 1:1 (0:0).

Na wyspie Uznam Flota Świnoujście pokonała także III-ligową Wartę Gorzów 2:0 (1:0), bo bramkach testowanego Marcela Kasprzaka w 23. minucie oraz Macieja Badowskiego na kwadrans przed końcem zawodów.

IV-ligowa Polski Cukier Kluczevia Stargard wysoko pokonała Vinetę Wolin 3:0 (1:0) po golach Kacpra Dudka w 20. minucie, Fabiana Pacha z rzutu karnego w 48. minucie i zawodnika testowanego na siedem minut przed końcem gry.©℗ (mij)